آموزش ساخت پرزنت PPT و ارایه سخنرانی عالی فقط با گوشی موبایل

دستگاه های تلفن همراه به طور فزاینده ای قادر به انجام کارهایی بیش از ارائه ابزار برای بررسی ایمیل ها ، ارسال پیام های متنی و انجام بازی های بیهوده هستند. و البته می توان از آنها برای برقراری تماس نیز استفاده کرد! انبوهی از برنامه ها و روش ها وجود دارد که می تواند برای ایجاد ، ویرایش و ارائه ارائه ها با استفاده از دستگاه های هوشمند مورد استفاده قرار گیرد.

پیش از این ، ما چند مورد از آن گزینه ها را در مورد بهترین برنامه های ارائه شده برای Android در پست خود ارائه داده بودیم. این بار ما یک راهنمای جامع در مورد اینکه چگونه می توانید از دستگاه های هوشمند مانند تلفن های هوشمند ، تبلت ها و فبلت ها برای ارائه سخنرانی های خود استفاده کنید به شما ارائه می دهیم.

روش های ذکر شده در این پست می تواند برای ارائه یک اسلاید عرشه ساخته شده در PowerPoint یا یک برنامه وب مانند Google Slides یا Slide Magic استفاده شود. بسیاری از روش های ذکر شده در زیر همچنین می توانند برای نمایش عکس ها ، اسناد ، صفحه گسترده و نمایش های ویدئویی در یک پروژکتور ، مانیتور یا صفحه رایانه با استفاده از دستگاه Android یا iOS استفاده شوند.

 

انتخاب بین اتصال بی سیم و سیم

 

قبل از اینکه ما به “چگونه” بپردازیم ، لازم به ذکر است که شما باید گزینه های بی سیم و / یا سیم را برای ارائه ارائه خود با توجه به قابلیت سخت افزار موجود انتخاب کنید. به عنوان مثال ، شما ممکن است اتصال HDMI یا VGA را انتخاب کنید ، برنامه ای که به شما امکان می دهد به صورت بی سیم به یک مانیتور متصل شوید ، یک ویژگی منعکس کننده پیش فرض در یک پروژکتور یا SmartTV و غیره.

اگرچه ممکن است اتصال بی سیم گزینه مناسبی به نظر برسد ، شما باید دستگاه های موجود در محل برگزاری و همچنین قابلیت دستگاه هوشمند خود را در نظر بگیرید. در حالی که دستگاه های iOS تمایل به یکنواختی دارند ، دستگاه های اندرویدی با هزینه ای اندک هزینه می کنند. این مورد دوم را غیر قابل پیش بینی می کند.

علاوه بر این ، پروژکتورها و مانیتورهای مختلف گزینه های اتصال متفاوتی دارند که باید آنها را حساب کنید ، بنابراین ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که مطمئن شوید چه سخت افزاری برای ارائه ارائه شما موجود است. از جمله دستگاه های موجود در محل ارائه و همچنین قابلیت تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا دستگاه هیبریدی خود.

 

اتصال و معکوس کردن دستگاه خود بر روی یک پروژکتور ، تلویزیون یا نظارت

 

شاید روش های بیشتری برای اتصال یک دستگاه هوشمند وجود داشته باشد که ما بتوانیم آنها را لیست کنیم. چندین برنامه و دستگاه وجود دارد که به شما امکان می دهد دستگاه هوشمند خود را در یک پروژکتور ، تلویزیون یا صفحه مانیتور متصل و آینه کنید. ما برخی از روشهای متداول استفاده شده برای اتصال و آینه کردن دستگاه Android یا iOS را ذکر کرده ایم.

 

اندروید

دستگاه های اندرویدی کاملاً غیر قابل پیش بینی هستند. شرکت های زیادی در حال تولید دستگاه های اندرویدی در سطح جهانی هستند که به احتمال زیاد نام چند ده مورد از آنها را نشنیده اید! این همچنین بدان معنی است که دستگاه های مختلف Android دارای قابلیت های بسیار متفاوتی هستند و بسیاری از آنها از روش ها و برنامه های مختلف برای بازتاب سیم یا بی سیم پشتیبانی نمی کنند. در اینجا چند روش معمول وجود دارد که به شما کمک می کند دستگاه Android را به صفحه نمایشگر ، تلویزیون یا مانیتور متصل کنید.

اتصال سیمی

متداول ترین روش برای اتصال دستگاه Android شما به پروژکتور با استفاده از MHL یا HDMI است. گزینه های اتصال ذکر شده در زیر ممکن است برای دستگاه هوشمند شما در دسترس باشد یا نباشد.

 

آداپتور Mini-HDMI و HDMI به VGA

برای اتصال دستگاه هوشمند خود به پروژکتور می توانید از کابل mini-HDMI استفاده کنید. درصورتی که پروژکتور مورد استفاده شما کابل HDMI نداشته باشد ، ممکن است به آداپتور HDMI به VGA نیاز داشته باشید.

آداپتور hdmi به vga

 

MHL

MHL یک فناوری است که برای اتصال دستگاه های تلفن همراه به نمایشگرها و صفحه های تلویزیون استفاده می شود. به شرطی که تلفن هوشمند شما از MHL پشتیبانی کند ، می توانید MHL را به آداپتور HDMI متصل کنید تا به یک پروژکتور متصل شوید. همچنین می توانید از آداپتور Micro USB to VGA MHL برای اتصال به دستگاه های چندرسانه ای استفاده کنید.

آداپتور usb to vga mhl

اتصال بی سیم

ارائه بی سیم ارائه می تواند موافقان و مخالفان آن باشد. شما به یک اتصال بی سیم قابل اعتماد نیاز خواهید داشت ، زیرا هرگونه اضطراب ناشی از اتصال بی سیم شما ممکن است منجر به اختلالات ناخواسته شود. در اینجا چند گزینه قابل اعتماد وجود دارد که می توانید برای ارائه بی سیم ارائه برنامه ها از طریق دستگاه هوشمند Android استفاده کنید.

Chromecast

با استفاده از Chromecast ، می توانید دستگاه Android خود را روی صفحه بزرگی قرار دهید. این روش برای اتصال سریع به صفحه های تلویزیون مناسب ترین حالت است. بسیاری از اتاق های کنفرانس وجود دارند که به جای پروژکتور از صفحه نمایش تلویزیون استفاده می کنند. این امکان را می دهد تا از دستگاه هایی مانند Chromecast استفاده کنید. با استفاده از Chromecast می توانید یک تلفن هوشمند هوشمند یا رایانه لوحی Android را با استفاده از برنامه Google Cast در صفحه بزرگ آینه کنید. در اینجا ویدئویی نشان داده شده است که نشان می دهد چگونه دستگاه Android خود را روی صفحه تلویزیون قرار دهید.

 

برنامه های آینه کاری آندروید

تعدادی برنامه وجود دارد که اجازه می دهد صفحه آندروید را در رایانه معکوس کنید. شما می توانید کامپیوتر خود را به یک پروژکتور یا مانیتور متصل کنید تا ارائه های خود را با استفاده از برنامه هایی مانند AirDroid ارائه دهید یا به سادگی از برنامه هایی مانند Allcast برای آینه کردن دستگاه Android به SmartTV استفاده کنید. Allcast از تعداد زیادی دستگاه برای ارسال عکس و فیلم پشتیبانی می کند. برخی از دستگاه های پشتیبانی شده توسط Allcast شامل موارد زیر است: تلویزیون های آمازون فایر ، اپل تی وی ، WDTV ، روکو ، سامسونگ ، تلویزیون های هوشمند سونی و پاناسونیک ، رندرهای DLNA و …

در اینجا ویدئویی نشان داده شده است که نحوه آینه کردن صفحه Android خود را با استفاده از Mirror Beta ، Allcast و Google Chrome نشان می دهد. [حسن نیت ارائه می دهد ویدیو: به اشتراک بگذارید

 

دستگاه هوشمند خود را به تلویزیون هوشمند معکوس کنید

اگر برای ارائه یک نمایش به تلویزیون هوشمند نیاز دارید ، می توانید از برنامه های مختلف SmartTV استفاده کنید. این احتمال وجود دارد که تلویزیون مورد استفاده از قبل برنامه ها یا سازوکاری برای برخی دستگاه های پشتیبانی شده داشته باشد. به عنوان مثال ، SmartTV سامسونگ گزینه های معکوس سازی را برای بازتاب دستگاه های Android از مدل های مختلف گوشی های هوشمند Galaxy ارائه می دهد. در اینجا ویدئویی نشان داده شده است که چگونه می توانید یک دستگاه Android را با یک SmarTV آینه کنید. [ویدئو با مجوز: GizmoBeast]

 

برنامه های پروژکتور برای Android

تعدادی پروژکتور وجود دارد که برنامه های خاص خود را دارند که امکان ارسال فایل به یک پروژکتور بی سیم را دارند. به عنوان مثال ، پاناسونیک برنامه Wireless Projector را برای دستگاههای Android و iOS ارائه می دهد که نمایش تصاویر ، PDF ، PowerPoint ، Word و Excel را از طریق دستگاه Android به پروژکتور Panasonic امکان پذیر می کند. این برنامه برای نمایش محتوا از دستگاه های Android به یک پروژکتور پشتیبانی شده به اتصال Wi-Fi نیاز دارد.

می توانید از طریق فروشگاه Google Play به دنبال برنامه های مشابه برای پروژکتور در محل ارائه باشید یا به وب سایت شرکت پروژکتور مراجعه کنید تا برنامه های ارائه شده برای اتصال بی سیم با استفاده از دستگاه های تلفن همراه و رایانه های لوحی را پیدا کنید.

برنامه پروژکتور پاناسونیک

تلفن پروژکتور

گرچه این روش خیلی متداولی نیست ، اما شما می توانید آن را برای ارائه های بداهه کاملاً راحت بدانید. تلفن پروژکتور یک گوشی هوشمند است که دارای یک پروژکتور داخلی است. با استفاده از تلفن پروژکتور می توانید بلافاصله محتوای دستگاه خود را با فرافکنی روی یک سطح صاف از طریق داخلی پروژکتور پیکو نمایش دهید. به همان روز Galaxy Beam سامسونگ با یک پروژکتور HD داخلی همراه بود که بعداً Galaxy Beam 2 دنبال شد. اخیراً ، تلفن ها و تبلت های پروژکتور Akyumen Hawk پروژکتورهای HD را در دستگاه های هوشمند خود ارائه می دهند.

تلفن پروژکتور سامسونگ

IOS

دستگاه های هوشمند اپل از سخت افزار ایده آل برای ارائه های بی سیم برخوردار هستند. علاوه بر این ، آنها تمایل به یکنواختی دارند ، زیرا توسط ده ها شرکت تولید نمی شوند. روش های مختلفی وجود دارد که با استفاده از آنها می توانید با استفاده از دستگاه iPhone یا iPad یک ارائه ارائه دهید. در اینجا چند گزینه بی سیم و بی سیم وجود دارد که می توانید از آنها برای عرشه اسلایدها و نمایش های ویدیویی استفاده کنید.

اتصال سیمی

فقط تعداد معدودی از روش ها برای اتصال سیمی برای آینه کاری دستگاه iOS وجود دارد و این موارد نیز ممکن است به استفاده از آداپتور نیاز داشته باشند.

HDMI و VGA

متداول ترین روش برای اتصال دستگاه iOS استفاده از آداپتور Digital AV یا VGA برای اتصال دستگاه iPhone یا iPad به کابل HDMI یا VGA متصل به پروژکتور ، تلویزیون یا کامپیوتر است. می توانید از طریق این صفحه پشتیبانی اپل درباره نحوه اتصال دستگاه iOS خود به پروژکتور ، تلویزیون یا رایانه بیشتر بیاموزید.

hdmi و vga

ویدئو زیر سه روش برای اتصال دستگاه iPad خود به پروژکتور را نشان می دهد ، از جمله VGA ، HDMI و از طریق Apple TV.

 

دوربین سند

گرچه ممکن است این گزینه مورد نظر نباشد ، اما با اتصال دوربین به پروژکتور می توانید از یک دوربین سند برای نمایش محتوای دستگاه iOS خود استفاده کنید.

دوربین سند

اتصال بی سیم

در اینجا چند گزینه اتصال بی سیم وجود دارد که می توانید برای آینه کردن دستگاه iOS خود به صفحه پروژکتور ، تلویزیون یا کامپیوتر استفاده کنید.

گزینه های اتصال بی سیم

 

بازی هوایی

می توانید از Airplay برای پخش عکس و فیلم از دستگاه iOS به Apple TV یا AirPort Express استفاده کنید. Airplay یکی از متداول ترین روش ها برای پخش بی سیم محتوا از دستگاه های iOS است ، با این حال ، تعداد محدودی از دستگاه های پشتیبانی شده برای Airplay کاربرد آن را برای مجریان کاهش می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد استفاده از Airplay برای پخش بی سیم محتوای خود در دستگاه های پشتیبانی شده ، می توانید این راهنما را از صفحه پشتیبانی اپل مشاهده کنید.

پخش هوا

تلویزیون اپل

ممکن است بخواهید بدون استفاده از اتصال از طریق Apple TV ، دردسر استفاده از آداپتور و کابل VGA را کاهش دهید. با استفاده از Apple TV می توانید دستگاه iOS خود را با استفاده از Airplay متصل کنید. شما می توانید یک راهنمای دقیق برای اتصال تلویزیون اپل به پروژکتور را از فیلم ارائه شده در بالا مشاهده کنید ، که اتصال از طریق HDMI ، VGA و Apple TV را نشان می دهد.

پخش در تلویزیون سیب

 

برنامه های پروژکتور برای iOS

درست مثل برنامه های پروژکتور برای اندروید ، برنامه هایی برای iOS وجود دارد که توسط شرکت های مختلف تهیه شده و طیف وسیعی از پروژکتورها را تولید می کنند. به عنوان مثال ، برنامه بی سیم پروژکتور پاناسونیک برای iOS این ابزار را برای نمایش بی سیم فایل ها به یک پروژکتور پشتیبانی شده پاناسونیک با استفاده از دستگاه iOS فراهم می کند.

برنامه های پروژکتور پاناسونیک برای ios

سرویس دهنده هوا

AirServer نرم افزاری برای آینه کاری دستگاه هوشمند شما در رایانه شخصی ، Mac یا Xbox One است. آنچه در مورد AirServer جالب است پشتیبانی از Mircast ، Google Cast و AirPlay است. AirServer برای تعدادی از سیستم عامل ها ، از جمله دستگاه های iOS و Android در دسترس است. در اینجا ویدئویی ارائه شده است که نمای کلی AirServer را ارائه می دهد. [با مجوز ویدیویی: Airserverapp]

 

برنامه های منعکس کننده صفحه برای دستگاه های iOS

Mirroring360 برنامه ای است که امکان اشتراک بی سیم صفحه آیفون ، iPad ، Android ، Mac یا Windows را فراهم می کند. برای دستگاه های iOS ، می توانید برنامه Mirroring360 را روی Mac یا PC نصب کنید و با استفاده از AirPlay آینه سازی دستگاه iOS خود را شروع کنید. برنامه های دیگری نیز وجود دارند که عملکرد مشابهی از جمله: رفلکتور ۲ و X-Mirage.

۳۶۰. آینه کاری

در اینجا یک فیلم سریع ارائه شده است که نشان می دهد چگونه می توانید از Mirroring360 برای به اشتراک گذاشتن صفحه iOS خود در حین ارائه ها و جلسات استفاده کنید. [ویدئو با مجوز: SplashtopInc]

روش های مختلفی وجود دارد که می تواند برای اتصال دستگاه Android یا iOS شما به پروژکتور ، صفحه تلویزیون ، مانیتور یا کامپیوتر به ارائه ها استفاده شود. ما برخی از متداول ترین روش ها را با برخی از برنامه ها و دستگاه های توصیه شده که می توانند به شما کمک کنند از اتصال بی سیم یا سیمی برای ارائه ارائه ها و نمایش های اسلایدی عکس ، ارائه های ویدئویی و انجام نمایش های زنده با استفاده از دستگاه های هوشمند استفاده کنید ، توضیح داده ایم. کاملاً محتمل است که در آینده نزدیک روش های ساده تر و محکم تری برای آینه سازی و پخش جریانی مطالب از دستگاه های هوشمند ارائه شود.

اگر از برنامه ، دستگاه یا روش خوبی برای ارائه بی سیم ارائه ارائه با استفاده از دستگاه Android یا iOS مطلع هستید ، نظرات خود را از طریق بخش نظرات ما با ما در میان بگذارید.

 

اگر این را دوست داشتید ، ممکن است دوست داشته باشید:

بهترین برنامه های ارائه برای iPhone و iPad

نحوه ارائه پاورپوینت در iPad و iPhone

بهترین برنامه های ارائه برای Android

چگونه کامپیوتر خود را با استفاده از دستگاه Android کنترل کنیم – و این برنامه رایگان است!

 

 

 

خوشحالیم که در حال بازدید از سایت ما هستید!

پیشنهادی : دانلود قالب رایگان پاورپوینت و گیف آماده و  تصاویر متحرک برای پاورپوینت

 

در ادامه می توانید برخی از خدمات سایت ما را ببینید:

 

برای دانلود هزاران انیمیشن متحرک و گیف آماده برای پاورپوینت  به این لینک مراجعه کنید. نمونه هایی از این تصاویر متحرک و گیف آماده یا انیمیشن های متحرک را در ادامه می بینید:

.

 

 

 

.

همچنین میتوانید برای دانلود ۲۰۰ پس زمینه و والپیپر مویابل آیفون و سامسونگ و دیگر موبایل های لمسی با کیفیت بسیار عالی به این لینک مراجعه کنید. نمونه هایی از این والپیپر ها و پس زمینه های موبایل را در ادامه می بینید:

 

 

همچنین میتوانید برای دانلود ۵۰۰ پس زمینه پاورپوینت و عکس های زمینه برای بکگراند اسلاید پاورپوینت با کیفیت بسیار عالی و گیف آماده به این لینک مراجعه کنید. نمونه هایی از این پس زمینه ها و بک گراند های پاورپوینت را در ادامه می بینید:

 

.

برای دانلود قالب پاورپوینت دانش آموزی و دانلود قالب پاورپوینت پایان نامهدانشجویی و دکتری به این لینک مراجعه بفرمایید . این قالب به صورت حرفه ای تولید شده و دارای ۲۰ اسلاید با دکمه های آماده شده است.

دانلود قالب پاورپوینت آماده دانش آموزی
قالب پاورپوینت پایان نامه آماده
قالب پاورپوینت پایان نامه آماده

 

 

.

 

دانلود قالب پاورپوینت
دانلود قالب پاورپوینت رایگان

دیدگاهتان را بنویسید