پس زمینه پاورپوینت

انواع تم و قالب های آماده پاورپوینت دانش آموزی و دانشگاهی

قالب های پاورپوینت ایام پاییز،  فعالیت های پاییزی شما را گرم می کند!

 

فصل پاییز را با قالب های پاورپوینت رایگان  یا PowerPoint از جمله آگهی ها ، منوها و آلبوم های عکس جشن بگیرید تا از رویدادها و جشن های پاییز لذت ببرید. با فعالیت های مدرسه ای ، مهمانی های بافندگی و جشنواره های برداشت محصول ، پاییز فصلی پر از جشن است.

 به قالب های پاورپوینت پاییزی مراجعه کنید تا تمام سرگرمی های پاییزی خود را بیشتر جشن بگیرید. یک قالب های پاورپوینت پاییزی سبک را به اسناد شما اضافه می کند و پس زمینه ای سرگرم کننده برای عکس ها فراهم می کند. قالب های پاورپوینت پاییزی و  سفارشی قابل تنظیم با الگوی پاییز برای Word ایجاد کنید. موارد ضروری فصل را با قالب های پاورپوینت تقویم پاییزی سازماندهی کنید. با استفاده از کتاب عکس الگوی پاییز ، عکس های هالووین را برای پدربزرگ و مادربزرگ ارسال کنید. حتی می توانید کمی از فصل را به پروژه های کار ، مدرسه و خانه خود تزریق کنید. برای ارسال نمابر در محل کار خود از قالب های پاورپوینت پاییزی استفاده کنید.

قالب های پاورپوینت پاییزی راهی عالی برای افزودن رنگ ، گرما و هیجان فصل به جشن ها و فعالیت های شما هستند. امروز مال خودت را بارگیری کن

 

قالب های پاورپوینت بهاری از این فصل استقبال می کنند!

هوا کاملا بهاری است. چرا آن را به قالب های پاورپوینت خود نمی آورید؟ قالب های پاورپوینت بهار  چیزی است که می تواند روحیه فصل را به پروژه ها و فعالیت های شما اضافه کند.

الگوهای پاورپوینت بهار ، ارائه های شما را با رنگ ها و تصاویر گرم روشن می کند. برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با خانواده و دوستان از قالب های پاورپوینت برای گل های بهاری استفاده کنید. در حال برنامه ریزی یک شام یا مهمانی با مضمون بهار هستید؟ برای موفقیت در رویداد خود ، الگوهای آگهی بهار ، قالب های پاورپوینت دعوت بهار ، الگوهای رویداد بهاری و سایر قالب های پاورپوینت رایگان بهار را پیدا کنید. یا چاپهای بهاری ، الگوی همه در یک فنر را که شامل همه چیزهایی است که شما برای برگزاری مهمانی خود نیاز دارید ، شامل یک بروشور ، گلدسته ، تزیینات دیواری ، کارت های مکان و روکش های کیک کوچک امتحان کنید. الگوهای بهار پاورپوینت را برای کار کوچک خود نیز قرار دهید. قالب های پاورپوینت گل های بهاری می تواند به برجسته کردن پیشنهادات فصلی کمک کند یا محصولات یا ویژگی های جدیدی را به شما معرفی کند.

 فرقی نمی کند که از چه کاربردی استفاده کنند ، قالب های پاورپوینت بهاری لبخند را به لب مشتریان ، مشتریان ، دوستان و خانواده شما می آورند.

 

با قالب های پاورپوینت تابستانی برای تفریح ​​در آفتاب آماده شوید!

فصل تابستان مملو از کارهای جالب است ، از گردهمایی های خانوادگی گرفته تا پیک نیک ساحل گرفته تا کمپ های شبانه. با قالب های پاورپوینت تابستانی به چرخش توپ کمک کنید.

 برای برنامه ریزی تعطیلات ، برنامه ریزی فعالیت های خود ، اشتراک گذاری عکس ها و موارد دیگر ، از الگوهای قالب های پاورپوینت تعطیلات تابستانی استفاده کنید. برای اطمینان از اینکه یک روز را هدر نمی دهید ، الگوهای تعطیلات تابستانی را برای تقویم ها بارگیری کنید. وقتی زمان جشن است ، انواع مختلف مهمانی های تابستانی را انتخاب کنید ، از جمله الگوهای تبلیغاتی تابستانی و کارت های دعوت. الگوهای مهمانی تابستانی با داشتن تصاویر زیبا یا مکانی برای شخصی سازی با عکس خود ، هیجان ایجاد می کند. برای جشن های شنی شما حتی الگوهای مهمانی ساحلی وجود دارد ، مانند آتش سوزی در ساحل یا بازی های حماسی والیبال ساحلی. نمایش اسلاید با الگوی پاورپوینت تابستانی برای به اشتراک گذاشتن تصاویر یا خاطرات فعالیت های تابستانی خود. یا از الگوی تابستانی به عنوان پس زمینه جذاب برای ارائه هایی با موضوع تابستان استفاده کنید ، مانند آموزش نجات غریق.

 برای الهام بخشیدن به تابستان خود از صفحه قالب های پاورپوینت تابستان دیدن کنید.

 

با قالب های پاورپوینت دنج زمستانی خنک شوید!

زمستان در راه است. یا شاید اینجا باشد. در هر صورت ، الگوهای زمستانی ما می توانند بروشورها ، ارائه ها و موارد دیگر را راحت کنند.

 الگوهای پاورپوینت زمستانی که با دانه های برف یا کوههای پوشیده از برف تزئین شده اند ، برای مشاغل تفریحی زمستانی یا ارائه زمستانی بسیار مناسب هستند. از اسلایدهای دانه برف به عنوان پس زمینه ای برای تصاویر ، گرافیک و متن در نمایش های تصویری در پیست های اسکی ، پیست های یخی ، حتی بازی هاکی استفاده کنید. همچنین برای بروشور رویدادهای زمستانی یک الگوی دانه برف خواهید یافت. یک آگهی تبلیغاتی در زمستان می تواند به سرعت خبرهای مربوط به کارناوال زمستانی ، غوطه وری خرس قطبی ، فروش زمستانی یا قهرمانی مجسمه سازی برف را منتشر کند. الگوی زمستانی تقویم را بارگیری کنید تا مطمئن شوید یک جشن را از دست نمیدهید. معلمان می توانند با قالب های پاورپوینت روشن و رنگارنگ زمستانی برای دانش آموزان به دانش آموزان در گذراندن روزهای برفی زمستان کمک کنند. این قالب های پاورپوینت زمستانی برای ارائه زمستان در محل کار نیز مناسب است ، مانند جلسات ماهانه و پایان سال.

 با یک یا دو الگوی زمستانی همراه شوید تا زیبایی فصل را بپذیرید.

 

هر روز خاصی را به سبک و قالب های پاورپوینت آن ایام جشن بگیرید!

در تعطیلات چیزهای زیادی برای تفریح وجود دارد. و قالب های پاورپوینت تعطیلات ما تمام نیاز شما را برای جشن گرفتن هر یک از آنها به شما می دهد. قالب های پاورپوینت دعوت از مهمانی های آخر هفته را پیدا کنید. قالب های پاورپوینت کارت تعطیلات برای کریسمس و عید نوروز. حتی یک الگوی تعطیلات برای ارسال آرزوها برای سال نو پر رونق چین وجود دارد. قالب های پاورپوینت تعطیلات در Word قابل تنظیم است و استفاده آسان و برنامه ریزی برای تعطیلات شما را ساده می کنند.

 با قالب های پاورپوینت تعطیلات برای آگهی ها ، منوها ، چک لیست ها و الگوهای دعوت تعطیلات ، می توانید به راحتی برای هر روز خاص آماده شوید. برای آن تعطیلات ، مانند روز مادر ، جایی که کارتها ضروری است ، از انواع الگوهای کارت تعطیلات استفاده کنید تا ظاهر و احساسات مناسب را پیدا کنید. الگوهای دعوت از مهمانی ها برای جشن های عمومی و همچنین قالب های پاورپوینت  ویژه برای اجتماعات شرکت ها ، مهمانی های بچه ها و جشن های خانوادگی وجود دارد.

 با داشتن قالب های پاورپوینت تعطیلات برای بیش از دوازده تعطیلات فرهنگی ، فصلی و مذهبی ، مطمئناً می توانید آنچه را برای ایجاد یک روز خاص لازم دارید ، پیدا کنید.

 

قالب های پاورپوینت کریسمس و عید نوروز تعطیلات شما را شیک و زیباتر می کند!

پس زمینه پاورپوینت
عکس های زیبا برای پس زمینه پاورپوینت

تعطیلات را با الگوهای کریسمس و عید نوروز ما جشن بگیرید!

به یک قالب های پاورپوینت دعوت از مهمانی نیاز دارید؟ قالب های پاورپوینت خبرنامه چطور؟ این موارد و موارد دیگر را خواهید یافت ، از جمله طیف گسترده ای از قالب های پاورپوینت کارت کریسمس و عید نوروز.  همه آنها با تم برای تعطیلات طراحی شده اند. برای برنامه ریزی بودجه و لیست خرید خود از قالب های پاورپوینت کریسمس و عید نوروز استفاده کنید. با یک قالب پاورپوینت مهمانی و قالب پاورپوینت تعطیلات ، برای تعطیلات خود آماده شوید. آنچه را که برای شام سرو می کنید با قالب های پاورپوینت منویی با مضمون مهمانی به اشتراک بگذارید. وقتی زمان بسته بندی هدایا فرا رسیده است ، برای برچسب های هدیه در چندین طرح  به جشن کریسمس و عید نوروز بروید. برای کسانی که در حال حاضر هر آنچه را که لازم دارند ، دارند ، به قالب های پاورپوینت هدیه با موضوع تعطیلات مراجعه کنید. قالب های پاورپوینت کریسمس و عید نوروز را برای نامه های مادربزرگ وقالب های پاورپوینت کارت کریسمس و عید نوروز را برای ایجاد روحیه به خانواده و دوستان خود انتخاب کنید.

 

راه های بسیاری برای جشن گرفتن با قالب های پاورپوینت کریسمس و عید نوروز وجود دارد. الگوهای کریسمس و عید نوروز را که برای روشن کردن تعطیلات خود نیاز دارید ، دانلود کنید.

 

تولد کودک جدید را با قالب های پاورپوینت  کودکانه جشن بگیرید!

اموزش بافتنی

ورود یک نوزاد جدید فعالیت های گسترده ای را آغاز می کند ، خواه پدر یا مادر ، پدربزرگ یا مادربزرگ ، خواهر و برادر یا دوست صمیمی باشید.

 ما قالب های پاورپوینت کودکانه تهیه کردیم که شما برنامه تولد و فراتر از آن را با آن جشن بگیرید. برای جشن تولد مناسب کودک ، با یک برنامه مختصر کودکانه شروع کنید. این برنامه تولد به شما کمک می کند تا در این زمان شلوغ ، وظیفه خود را فراموش نکنید و از پس بودجه کافی آن برآیید. پس از تصمیم گیری در مورد لیست مهمان ها ، قالب دعوت نامه های کودک رادانلود کنید تا خبر را گسترش دهید. همچنین می توانید از قالب های پاورپوینت کودک برای به اشتراک گذاشتن تصاویر کودک استفاده کنید. سپس ، در روز تولد ، از قالب های پاورپوینت مخصوص تولد کودک استفاده کنید تا هوای جشن را به جشن اضافه کنید. هنگامی که کودک به خانه آمد ، از انواع قالب های پاورپوینت تولد برای به اشتراک گذاشتن اخبار خود استفاده کنید. سپس دوستان و خانواده را دعوت کنید تا با قالب های پاورپوینت کودک “مهمانی را ببینید و جشن بگیرید ” . هر دو مدل قالب های پاورپوینت دختر بچه و قالب های پاورپوینت پسر می توانند با یک عکس سفارشی شوند. الگوها و قالب های پاورپوینت تولد برای عزیزان دوردست عالی هستند ، به طوری که آنها نیز می توانند بخشی از هیجان و خوشبختی شما را ببینند.

انتخاب قالب های پاورپوینت کودک را مرور کنید و آنچه را که برای استقبال از نوزاد جدید خود نیاز دارید انتخاب کنید.

 

 

قالب های پاورپوینت عروسی برنامه ریزی عروسی شما را ساده می کند!

تصاویر متحرک پاورپوینت
قالب های پاورپوینت

برنامه ریزی عروسی کار سختی است. با تصمیمات بسیار زیاد  – و هزینه های زیادی که باید در نظر گرفت – حتی شروع کار نیز ممکن است دشوار باشد. در اینجاست که قالب های پاورپوینت عروسی ما می تواند به شما کمک کند.

 برای سازماندهی و اولویت بندی کارهای خود ، با بارگیری چک لیست عروسی شروع کنید. همچنین ممکن است برای پیگیری هزینه ها یک برنامه ریز بودجه عروسی جداگانه بخواهید. هنگامی که تاریخ را تعیین کردید و لیست مهمان خود را تهیه کردید ، یک الگوی ذخیره تاریخ به مهمانان شما هشدار می دهد تا تقویم های روز عروسی شما را علامت گذاری کنند. وقتی آماده ارسال دعوت نامه ها هستید ، الگوهای طراحی دعوت عروسی را بررسی کنید. برای صرفه جویی در هزینه و وقت ، طرح دلخواه خود را سفارشی و چاپ کنید.

 با نزدیک شدن به روز عروسی ، الگوی برنامه عروسی را دانلود کنید. ترتیب را تنظیم کنید ، عناوین و نام ها را اضافه کنید ، سپس چاپ کنید تا قبل از مراسم تحویل داده شود. حتی یک الگوی عروسی برای کمک به برنامه ریزی پذیرایی وجود دارد ، مانند کارت های مکان.

 برنامه ریزی عروسی خود را با استفاده از قالب های پاورپوینت عروسی آسان کنید تا بتوانید بر لذت بردن از این زمان فوق العاده خاص تمرکز کنید.

 

تولد با قالب های پاورپوینت تولد شادتر است!

پس زمینه پاورپوینت
عکس های زیبا برای  پاورپوینت

قالب های پاورپوینت تولد ما – از جمله کارت های تولد ، دعوت نامه ها و تزیینات – می تواند به موفقیت جشن تولد شما کمک کند. لیست مهمانان خود را با دعوت نامه قابل چاپ برای چاپ آماده کنید. دعوت نامه تولد تاشو را متناسب با نیازهای خود انتخاب کنید. قالب های پاورپوینت تولد همچنین منبع خوبی برای تزئینات هستند و کارت های شاد و متنوعی را برای اطمینان از اینکه کودک شما احساس فوق العاده خاصی می کند ارائه می دهند.

 و چرا باید با بچه ها توجه کرد؟ برای جشن گرفتن دوستان ، خانواده ، حتی خودتان از قالب های پاورپوینت تولد و دعوت استفاده کنید. می توانید با قالب های پاورپوینت تولد برای تقویم ها یا لیست ها ، تاریخ تولدها را پیگیری کنید.

 

اموزش پاورپوینت
قالب های پاورپوینت

سرانجام ، اگر شما درگیر تولد هستید ، قالب های پاورپوینت تولد همیشه لبخند می آورند. از دعوت نامه تولد گرفته تا کتاب عکس بعد از تولد ، همه چیزهایی را که برای ایجاد شادترین تولدها نیاز دارید پیدا خواهید کرد.

 برای جلب توجه مخاطبان خود ، با قالب های پاورپوینت به ارائه های خود کمک کنید. این PowerPoint با گرافیک جلب توجه و طیف وسیعی از چیدمانها ، بر محتوای شما تأثیر می گذارد تا مخاطبان شما را به طور کامل جذب کند.

 

 

 

اگر این را دوست داشتید ، ممکن است دوست داشته باشید:

بهترین برنامه های ارائه برای iPhone و iPad

نحوه ارائه پاورپوینت در iPad و iPhone

بهترین برنامه های ارائه برای Android

چگونه کامپیوتر خود را با استفاده از دستگاه Android کنترل کنیم – و این برنامه رایگان است!

 

 

خوشحالیم که در حال بازدید از سایت ما هستید!

 

پیشنهادی : دانلود قالب رایگان پاورپوینت و گیف آماده و  تصاویر متحرک برای پاورپوینت

 

 

 

 

همچنین میتوانید برای دانلود ۲۰۰۰ انیمیشن متحرک برای پاورپوینت  به این لینک مراجعه کنید. نمونه هایی از این تصاویر متحرک یا انیمیشن های متحرک را در ادامه می بینید:

.

 

 

 

برای دانلود ۲۰۰۰ انیمیشن متحرک برای پاورپوینت  به این لینک مراجعه کنید. نمونه هایی از این تصاویر متحرک یا انیمیشن های متحرک را در بالا دیدید.

.

همچنین میتوانید برای دانلود ۲۰۰ پس زمینه و والپیپر مویابل آیفون و سامسونگ و دیگر موبایل های لمسی با کیفیت بسیار عالی به این لینک مراجعه کنید. نمونه هایی از این والپیپر ها و پس زمینه های موبایل را در ادامه می بینید:

 

 

همچنین میتوانید برای دانلود ۵۰۰ پس زمینه پاورپوینت و عکس های زمینه برای بکگراند اسلاید پاورپوینت با کیفیت بسیار عالی به این لینک مراجعه کنید. نمونه هایی از این پس زمینه ها و بک گراند های پاورپوینت را در ادامه می بینید:

 

برای دانلود ۲۰۰۰ انیمیشن متحرک برای پاورپوینت  به این لینک مراجعه کنید. نمونه هایی از این تصاویر متحرک یا انیمیشن های متحرک را در بالا دیدید.

.

برای دانلود قالب پاورپوینت دانش آموزی و دانلود قالب پاورپوینت پایان نامه دانشجویی و دکتری به این لینک مراجعه بفرمایید . این قالب به صورت حرفه ای تولید شده و دارای ۲۰ اسلاید با دکمه های آماده شده است.

دانلود قالب پاورپوینت آماده دانش آموزی
قالب پاورپوینت پایان نامه آماده
قالب پاورپوینت پایان نامه آماده

 

برای دانلود رایگان چند نمونه قالب پاورپوینت دانش آموزی به این لینک مراجعه کنید.

free Power point
دانلود شش قالب پاورپوینت دانش آموزی رایگان

 

.

 

دیدگاهتان را بنویسید