عکس بسم الله الرحمن الرحیم برای پاورپوینت

قالب های پاورپوینت آموزشی برای ارائه در بهترین مدارس برای سال جدید ۲۰۲۰

 

آیا به زودی یک سخنرانی آموزشی دارید؟ در این صورت ، قالب های پاورپوینت ارائه دهنده آموزش عالی به شما کمک می کنند تا اهداف ارائه خود را تحقق بخشید.

با یکی از طرح ها و قالب های ارائه پاورپوینت مدرسه ما در وقت صرفه جویی کنید. هر الگو دارای گزینه های اسلاید قدرتمند و دارایی های پویا است. با استفاده از یکی از این الگوها می توانید به راحتی ارائه و پرزنت آموزشی انجام دهید.

چه کسی می تواند از الگوهای پاورپوینت مدرسه بهره مند شود؟

معلمی که نیاز به تجسم سخنرانی با اسلایدهای ارائه پاورپوینت آموزش هدف دارد
دانشجویی که برای ارائه تحقیق در کلاس در مورد یک موضوع اختصاص یافته کار می کند
یک مربی که در حال آماده شدن برای سخنرانی در یک کنفرانس سریع است

در این مقاله ، مجموعه ای از الگوهای آموزشی پاورپوینت را پیدا خواهید کرد. همه الگوها دارای طرح های عالی هستند. آنها را از Envato Elements و GraphicRiver بخرید. آنها برای معلمان ، اساتید ، مربیان و دانشجویان ساخته شده اند.
بهترین الگوهای پاورپوینت آموزش در مورد عناصر Envato (با استفاده نامحدود)

شما می توانید بهترین الگوهای ارائه پاورپوینت آموزش را در عناصر Envato پیدا کنید. این الگوها با یک پیشنهاد عالی ارائه می شوند: هرچقدر می خواهید با یک قیمت پایین بارگیری کنید.

هر یک از الگوهای پاورپوینت مدرسه دارای صدها گزینه ارائه حرفه ای است. در عین غنی بودن ، کار با آنها سریع و آسان است. اطلاعات خود را سفارشی کنید. سخنرانی ، گزارش مدرسه یا جلسه تمرینی خود را با وضوح ارائه دهید. هر اسلاید به شما کمک می کند تا اتاقی پر از ذهن روشن را تحت تأثیر قرار دهید.

این الگوهای پاورپوینت با آموزش عالی و مضمون مدارس آماده استفاده هستند. آنها از طرح های اسلایدی منحصر به فرد و تصاویر عالی برای انتخاب برخوردار هستند. از آنها برای نمایش مفاهیم موجود در پاورپوینت آموزشی خود استفاده کنید:

طراحی اسلایدهای آموزشی حرفه ای
ویرایش آسان گرافیک های مبتنی بر یادگیری
انیمیشن ها و انتقال های زیبا

شروع کار آسان است. ایده های ارائه آموزشی خود را برای مدرسه به این الگوهای پاورپوینت مدرسه برتر اضافه کنید. ارائه اسلاید آموزنده خود را به سرعت آماده کنید. و شما آماده اید که کلاس را تصاحب کنید.
۵ نمونه برتر ارائه پاورپوینت برای دانشجویان و معلمان (از عناصر Envato – برای سال ۲۰۲۰)

برای ارائه سخنرانی یا سخنرانی در مدرسه به گزینه های عالی طراحی اسلاید نیاز دارید؟ به بهترین الگوهای ارائه آموزش پاورپوینت جدید از Envato Elements نگاه کنید:

تبلیغات
۱. الگوی ارائه پاورپوینت آموزش ساده
این یکی از بهترین و سریعترین تم های PPT برای کار با آن است. این شامل تصاویر شیک وکتور مدرسه است که می توانید استفاده کنید. برای ارائه تحصیلی خود زمینه اسلایدهای پاورپوینت مدرسه خود را در هدف قرار دهید. ایده های مکتبی خود را در یک طرح ارائه آموزش مدرن ارائه دهید.
۲. University School College Pro Training Training PPT
این مجموعه از سخنرانی های PPT برای مدرسه بدون توجه به نوع ارائه آموزش و پرورش ، شما را تحت پوشش قرار داده است.

این الگوی آکادمیک پاورپوینت در یک مجموعه برجسته از بیش از ۱۳۰ طرح اسلاید و گرافیک حرفه ای بسته بندی شده است که می تواند به سرعت سفارشی شود. شما می توانید ارائه های متنوعی از مدرسه و دانشگاه را ایجاد کنید.
۳. پاورپوینت مدرسه و آموزش قالب الگوی PPT
این الگوی آکادمیک حرفه ای پاورپوینت همراه با ۹۰ اسلاید آموزشی بی نظیر است. اسلایدها دارای طرح های مدرن و تمیز هستند. این یکی از بهترین مجموعه الگوهای آموزش اسلاید برای آموزش شرکتی است. این شامل ویژگی های سطح بالایی است که به راحتی در قالب های پاورپوینت رایگان برای معلمان پیدا نخواهید کرد.
۴. قالب پاورپوینت کاملا متحرک مدرسه
اگر می خواهید ارائه آموزش خود را سبک و سرزنده نگه دارید ، این یک الگوی پاورپوینت مدرسه است که باید داشته باشید. برخلاف بسیاری از الگوهای پاورپوینت مدارس رایگان برای معلمان ، این الگو شامل مجموعه ای از ۱۰۰۰ نماد است و کاملاً متحرک است. همچنین ویرایش متناسب با ارائه شما واقعاً آسان و ساده است.
۵. دانشکده پاورپوینت اینفوگرافی علوم
این الگوی مدرسه پس زمینه پاورپوینت دارای ۲۰ اسلاید مختلف است. این اسلایدها شامل اینفوگرافیک های آموزشی و علمی هستند. این به معلمان کمک می کند تا ارائه علمی را تجزیه کنند ، بنابراین درک آن بصری تر و آسان تر است. همچنین می تواند توسط دانش آموزانی که باید تکلیف خود را به کلاس ارائه دهند استفاده شود.

بیاموزید که چگونه سریع این الگوی ارائه آموزش را سفارشی کنید:
عناصر Envato (طراحی بدون محدودیت)
Envato Elements یک پیشنهاد جذاب (همه شامل) دارد:

امروز برای Envato Elements ثبت نام کنید. به هزاران گرافیک و الگو خلاقانه (با استفاده نامحدود) ، از موضوعات جذاب وب گرفته تا الگوهای ارائه آموزش عالی و موارد دیگر – همه با یک قیمت پایین دسترسی خواهید داشت.
درست است! هر تعداد الگو و گرافیک معلم پاورپوینت بارگیری کنید. آنها را متناسب با هر یک از نیازهای پروژه خود تنظیم کنید.

الگوهای PPT آموزش عالی به طور کلی انتخاب بهتری نسبت به الگوهای رایگان هستند. با داشتن یک الگوی برتر ، یک نمایش اسلاید با کیفیت بالا دریافت خواهید کرد که می توانید برای سالهای آینده از آن استفاده کنید.

Envato Elements گزینه قدرتمندی است. اما اگر ترجیح می دهید یک باره الگوهای جدید معلم PowerPoint را خریداری کنید (به جای دسترسی نامحدود به صدها طرح خلاقانه) ، انتخاب حرفه ای از بازار GraphicRiver ما را در زیر بررسی کنید.
۱۹ بهترین زمینه پاورپوینت برای ارائه های دانشگاهی (از GraphicRiver برای سال ۲۰۲۰)

در اینجا مجموعه ای متشکل از الگوهای پاورپوینت آموزشی ما از GraphicRiver آورده شده است. این الگوهای برتر مخصوصاً برای استفاده های آموزشی ساخته شده اند. ما همچنین برخی از موضوعات محبوب چند منظوره پاورپوینت را برای ارائه های دانشگاهی آورده ایم.

=
برای آموزش یا ارائه از این مضامین آموزشی چند منظوره و PPT استفاده کنید. بیش از بیست نمونه ارائه پاورپوینت مدرسه برای دانش آموزان و معلمان وجود دارد. آنها طرح های مدرن و سبک های تازه ای دارند. آنها را مرور کنید و یکی از موارد مناسب را برای ارائه مکتبی یا آکادمیک بعدی خود پیدا کنید.
۱. برنامه درسی – الگوی پاورپوینت آموزش
این الگو دارای ۶۵ اسلاید تمیز ، منحصر به فرد و خلاقانه است. از اسلایدهای متحرک و اینفوگرافی های دست ساز به طور کامل استفاده کنید تا ارائه آموزش خود را واقعاً ادویه کنید. این الگوی مدرن کاملاً قابل تنظیم است. الگوی آموزش برنامه درسی بسیار متنوع است و دانشجویان نیز می توانند از آن استفاده کنند.
۲. بازگشت به مدرسه – سخنرانی برای آموزش
با استفاده از این الگوی آموزش پاورپوینت ، روزهای کار ارائه را ذخیره کنید. فقط با چند کلیک مخاطب خود را با این اسلایدهای مفید آموزشی جذب و تحت تأثیر قرار دهید.

چندین ویژگی به شما امکان می دهد انواع ارائه های آموزشی را ایجاد کنید:

سخنرانی های دانشگاهی
الگوهای پاورپوینت دانشجویی
الگوهای ارائه PPT مدرسه
آموزش الگوهای ارائه پاورپوینت
الگوهای پاورپوینت معلم
الگوهای ارائه PPT دانشگاه
الگوهای ارائه پاورپوینت کتاب و کتابخانه
عرشه های زمینی آموزشی
بازگشت به مدرسه ارائه پاورپوینت

۳. آموزشی – الگوی پاورپوینت

این الگو همراه با ۱۳۰ اسلاید محتوای منحصر به فرد ، بسیاری از گزینه های طرح بندی ، انیمیشن ها و موارد دیگر است. همه اشیا vector برداری و هوشمند کاملاً قابل ویرایش و متحرک هستند. این یک الگوی ضروری است که دارای ۲۰ فایل پاورپوینت ، ۲۰ رنگ از پیش آماده و بیش از ۵۰۰ نماد است.
۴. اینفوگرافیک – پاورپوینت برای معلمان

این یک الگوی پاورپوینت آموزش تمیز و ساده است. همراه با ۱۳۰۰ اسلاید و اینفوگرافی بی نظیر است. گرچه این یک الگوی چند منظوره است ، اما برای معلمان عالی است. این الگوهای آموزشی PPT به شما کمک می کند تا در هر موضوعی به سرعت ارائه کنید.

پس زمینه تمیز ، فونت های واضح و همراه با اینفوگرافیک – با این الگو نمی توانید اشتباه کنید!
۵. Sketch 2.0 – ارائه پاورپوینت برای طراحی مدرسه

Sketch 2.0 یک الگوی برتر آموزش پاورپوینت برای مربیان است. سبک و مجموعه ویژگی های حرفه ای آن ، الگوهای رایگان پاورپوینت دانشگاهی را برای معلمانی که ممکن است برای بارگیری آنلاین پیدا کنید ، از بین می برد.

این طرح ارائه دارای یک موضوع آموزشی است که برای استفاده در مدرسه عالی است. اگر می خواهید بهترین پس زمینه پاورپوینت را برای ارائه های دانشگاهی ارائه دهید ، این مجموعه اسلایدهای مورد استفاده است.

این مجموعه با ۵۵ اسلاید بی نظیر ارائه می شود که همگی دارای پس زمینه تخته سیاه مدرسه هستند.
۶. Board School – الگوی پاورپوینت آموزش خلاق

این الگوی پاورپوینت آموزش می تواند توسط معلمان ، متخصصان آموزش و دانشجویان استفاده شود. این یک طراحی مربی پسند دارد.

این برنامه با بیش از ۵۰ اسلاید بی نظیر ، ویژگی های انیمیشن کامل ، طراحی منحصر به فرد هیئت مدیره مدرسه و موارد دیگر ارائه می شود. برای ویرایش و آماده سازی سریع پاورپوینت آموزش خود با این مجموعه طراحی ، به فتوشاپ نیازی ندارید.
۷. Motagua – طراحی الگوی پاورپوینت چند منظوره
وای دانش آموزان یا همکاران با این نمونه های ارائه پاورپوینت بسیار حرفه ای برای دانش آموزان و معلمان. این یکی از محبوب ترین طرح های ارائه PPT مدارس در بازار Envato است. این توسط Elite نویسنده Jetfabrik ساخته شده است. امروز آن را بگیرید و در ارائه آموزشی خود استفاده کنید!

توسط دانش آموزان و معلمان قابل استفاده است. این موضوع دارای امتیاز کامل پنج ستاره با نقل قول هایی از خریداران است ،

“تعداد زیادی از گرافیک ها و طراحی به روش های نامحدودی برای سفارشی کردن ارائه شما اجازه می دهد.”

این برنامه با تعداد زیادی گزینه اسلاید (۶۰۶ اسلاید بی نظیر) ، طرح های مدرن ، انیمیشن های ساده و موارد دیگر همراه است. همچنین شامل تصاویر عالی پیکسلی و نمودارهای داده قدرتمند است. اگر داده هایی برای تجسم در اختیار دارید ، این موضوع قدرتمند پاورپوینت یک انتخاب عالی است.
۸. i9 سیستم الگو PPT – سخنرانی هایی برای مدرسه
با بیش از ۵۵۰ اسلاید و بسیاری از پرونده های تم ، این مجموعه الگو PPT PowerPoint آماده استفاده است. با طراحی م powerثر برای تأمین ایده های ارائه آموزش خود برای مدرسه کار کنید!

این توسط یک مدیر خلاق و متخصص ارائه برنده جایزه ، مستقر در NYC ساخته شده است. ویرایش اسلایدها آسان است ، کاملاً متحرک هستند ، شامل آیکون های زنده و موارد دیگر هستند. از بسیاری از تم های رنگی ، سبک های شیب دار و اینفوگرافیک های پر جنب و جوش استفاده کنید.
۹. آزمایش علوم – الگوی پاورپوینت مدرسه / آموزش و پرورش
این الگوی آموزشی پاورپوینت دارای سبک آزمایش علمی است. شمایل نگاری تست آزمایشگاهی و پیش زمینه ارائه تخته سیاه مدرسه را پیدا خواهید کرد. این الگو دارای بیش از ۱۲۰ اسلاید بی نظیر است.

این الگوی آکادمیک پاورپوینت شامل ترکیبی عالی از تصاویر گویا و عکس و همچنین اینفوگرافیک و نمودار می باشد. همه عناصر ، از جمله رنگ ها ، اشکال و نمودارها را می توان برای پاسخگویی سریع به ارائه پاورپوینت آموزش شما اصلاح کرد!
۱۰. Mercurio – پاورپوینت چند منظوره طراحی الگو
اگر در حال تهیه یک گزارش جالب از مدرسه یا یک درس جذاب هستید ، پس به یک طراحی ارائه شده بسیار عالی نیاز دارید

Mercurio یک الگوی پاورپوینت آموزش تمیز و انعطاف پذیر است که از احساسی با کیفیت بالا و زیبایی مدرن برخوردار است.

این دارای فونت های واضح ، تنظیم اسلاید برای خواندن آسان و بسیاری از گزینه های عکس و داده است. بیش از ۹۰ اسلاید بی نظیر برای کار وجود دارد.
۱۱. کیمیاگر – الگوی PPT با پیش زمینه تخته سیاه مدرسه
ایده های ارائه پاورپوینت خود را برای مدرسه و تصاویر به یک نمایش قاتل تبدیل کنید. از میان زمینه های پاورپوینت سه گزینه را انتخاب کنید: تخته سیاه غبارآلود ، کاغذ با سن گرم یا آبرنگ آبی نیمه شب.

همه آنها برای ایجاد ارائه های مدرسه و دانشگاه عالی هستند. آنها همچنین دارای ویژگی های برتر هستند که نمی توانید در قالب آموزش رایگان پاورپوینت پیدا کنید.

این الگو شامل قاب های تزئین شده و حروف دستی است تا به آن احساس دنیای قدیمی تری بدهد. این امر باعث می شود تا گزینه مناسبی برای ارائه ارائه تاریخ باشد. از ۳۰ طرح اسلاید اصلی استفاده می کند ، همراه با گرافیک های دست ساز خطوط ، قاب عکس عکاسی سفارشی ، مکان نگهدارنده فیلم ، و بیشتر.
۱۲. Revolution – طراحی الگو خلاقانه PPT برای آموزش + متفرقه.
اگر ارائه آموزشی شما به نوعی خلاقیت نیاز دارد ، پس الگوی Revolution PPT یک طراحی زیبا برای کار با آن است.

این یک طراحی مدرن با طرح های کشویی تمیز و مخلوط با پوشش رنگ است. و شامل تعداد سالم اسلایدهای اینفوگرافیک و عکاسی است.

برای ویرایش نیازی به فتوشاپ ندارید ، زیرا می توانید این کار را درست در PowerPoint انجام دهید. این الگو شامل انیمیشن های جالب و گزینه های رنگی نامحدود است.
۱۳. Chalk Dust – الگوی ارائه پاورپوینت آموزش
با طراحی کلاسیک زمینه های تخته سیاه ، این طراحی ارائه می تواند ایده های ارائه دهنده آموزش شما را برای مدرسه زنده کند. این برای دانش آموزان یا معلمان عالی است. این برنامه دارای ۳۲ اسلاید اصلی ، اشکال و نمودارهایی از قبل مدل شده و موارد دیگر است.

در حالی که می توانید به صورت آنلاین الگوهای رایگان آموزش پاورپوینت را پیدا کنید ، این مجموعه آموزش عالی PPT که برای معلمان ساخته شده است یک راه حل حرفه ای تر است. با استفاده از این مضامین PPT برای آموزش ، تمام آنچه برای گفتن یک درس جذاب و جذاب نیاز دارید را به دست آورده اید!
۱۴. فاکس – الگوی نهایی پاورپوینت برای معلمان و دیگران
ایده های آموزشی خود را با طراحی حرفه ای ارائه دهید. فاکس یک الگوی پاورپوینت با سبک حداقل است که با گزینه های بسیار خوبی همراه است.

بیش از ۴۰۰ طرح اسلایدی منحصر به فرد در اینجا وجود دارد. انتخاب از:

عکس های تمیز با اسلایدهای متنی
جدول زمانی
نمودارها
تعداد زیادی اینفوگرافیک داده محور
ماکت دستگاه
بسیاری از نقشه های منطقه ای
و بیشتر

از این الگو PPT برای سخنرانی های دانشجویی ، سخنرانی های دانشگاهی یا کنفرانس ها استفاده کنید.
۱۵. سادگی – حق بیمه و ویرایش آسان الگو PPT
سادگی یک الگوی عالی پاورپوینت دانشگاهی است که برای معلمان یا دانش آموزان جهت ارائه ایده های جذاب شما استفاده می شود. از ۲۰۰ اسلاید بی نظیر و گزینه های کامل برخوردار است. الگو سبک ساده و مینیمالیستی دارد. دارای امتیاز پنج ستاره و نظرات کاربران مانند

“الگوی شگفت انگیز ، و طراحی بسیار تمیز و واضح ، آفرین.”

این الگو آموزش PPT را برای استفاده در طراحی مدرسه PPT بعدی خود قرار دهید!
۱۶. وضوح – ارائه پاورپوینت انعطاف پذیر برای آموزش و سایر موارد
شفافیت یک نفس تازه است. از ۸۰ اسلاید خلاقانه با حداقل سبک برخوردار است. برای ارائه هرگونه سخنرانی – از جمله صحبت های مضمون آموزشی – از این الگوی PPT چند منظوره استفاده کنید. این برنامه برای تنظیمات سریع با انیمیشن های از پیش ساخته شده ، طرح های واضح اسلاید ، مکانهای کشیدن اشیا drag کشیدن و رها کردن و موارد دیگر تنظیم شده است.
۱۷. کتاب – الگوی PPT برای استفاده از کتابخانه ، مدرسه و آموزش
این الگوی پاورپوینت آموزشی همراه با بیش از ۷۰ اسلاید سفارشی به سبک دانشگاهی است. این برنامه همچنین شامل گزینه های کامل انیمیشن ، مجموعه ای از اینفوگرافیک و گزینه های طراحی عالی دیگر است.

این الگو همراه با متغیرهایی برای تصویر ، اسلایدهای اصلی و سایر ویژگی های حرفه ای (ویرایش آسان) پاورپوینت است. بنابراین ، ارائه آموزشی خود را به سرعت تنظیم کنید. سریع آن را درست کنید و جلوی مخاطب خود قرار دهید!
۱۸. آموزش – الگوی ارائه پاورپوینت
آیا به دنبال ارائه یک آموزش حرفه ای قوی هستید؟ بیشتر از الگوی ارائه پاورپوینت آموزش نگاه نکنید. این الگو تمام ویژگی های لازم برای ارائه شما را فراهم می کند.

این آموزش PPT دارای بیش از ۴۰ اسلاید چند منظوره تمیز و خلاقانه ، ۱۶ رنگ پیش ساخته ، ۵۰ رنگ تم است. همچنین بیش از ۳۰۰۰ نماد پیدا خواهید کرد. رنگها را با یک کلیک تغییر دهید. در وقت صرفه جویی کنید و ارائه آموزش خود را مانند یک حرفه ای بدون به خطر انداختن کیفیت ایجاد کنید.
۱۹. Ecademy – الگوی پاورپوینت
الگوهای پاورپوینت آموزش رایگان که ساده ، حرفه ای و کاملاً مناسب طراحی شده باشند ، دستیابی به آنها آسان نیست. الگوهای برتر ، طراحی ارائه آموزش را نسیم می کند و شما را به عنوان یک مربی باهوش فنی متمایز می کند.

با الگویی مدرن و تمیز یک ارائه آموزشی ایجاد کنید. این الگو شامل بیش از ۳۰ اسلاید بی نظیر با اسلایدهای اصلی است. همچنین می توانید مکان های نگهدارنده عکس را بکشید و رها کنید.

=
چگونه می توان به سرعت یک الگوی پاورپوینت برتر برای ارائه های دانشگاهی سفارشی کرد

هنگامی که الگوی آموزش عالی خود را انتخاب کردید ، وقت آن است که متناسب با نیازهای خود آن را سفارشی کنید. برای اهداف این آموزش ، من پاورپوینت آموزش Infographic را انتخاب کرده ام.
این الگو از طراحی تمیز و حرفه ای برخوردار است. برای شخصی سازی آن این مراحل را دنبال کنید:
۱. اسلایدهای خود را انتخاب کنید

اولین قدم برای سفارشی سازی اسلایدها ، انتخاب اسلایدهایی است که می خواهید استفاده کنید. الگوهای PPT آموزش عالی دارای اسلایدهای متنوعی هستند. بنابراین ، حذف اسلایدهای غیر ضروری کار با الگو را آسان تر می کند.

برای این کار ، به Slide Sorter under View بروید. SHIFT را نگه دارید و روی هر اسلایدی که نمی خواهید کلیک کنید. سپس ، کلیک راست کرده و Delete را انتخاب کنید.

۲. محتوای خود را اضافه کنید

اکنون که اسلایدهای خود را دریافت کرده اید ، وقت آن است که محتوای خود را اضافه کنید. به نمای عادی برگردید و روی برگه Home کلیک کنید. سپس ، به سادگی بر روی متن موجود در هر اسلاید کلیک کنید. متن را با فشار دادن CTRL + A برجسته کنید و سپس اطلاعات خود را تایپ کنید.
۳. قلم ها را سفارشی کنید

هنگام جایگزینی محتوا ، قلم های استفاده شده در ارائه را سفارشی کنید. متنی را که می خواهید سفارشی کنید برجسته کنید و سپس قلم جدید را از فهرست کشویی انتخاب کنید.
۴. رنگها را سفارشی کنید

همچنین می توانید رنگ های مورد استفاده در ارائه خود را سفارشی کنید. برای این کار ، روی یک شکل رنگی کلیک کرده و Format shape را انتخاب کنید. سپس ، در گزینه Solid Fill رنگ دیگری را انتخاب کنید.
۵. تصاویر خود را اضافه کنید

آخرین مرحله جایگزینی تصاویر با تصاویر خود است. با انتخاب یک تصویر و سپس کلیک کردن روی گفتگوی تصویر به راحتی می توانید این کار را انجام دهید. تصویر را از پرونده انتخاب کنید. عکسی را که می خواهید استفاده کنید در رایانه خود پیدا کنید و Insert را فشار دهید.

 

 

 

اگر این را دوست داشتید ، ممکن است دوست داشته باشید:

بهترین برنامه های ارائه برای iPhone و iPad

نحوه ارائه پاورپوینت در iPad و iPhone

بهترین برنامه های ارائه برای Android

چگونه کامپیوتر خود را با استفاده از دستگاه Android کنترل کنیم – و این برنامه رایگان است!

 

 

خوشحالیم که در حال بازدید از سایت ما هستید!

 

پیشنهادی : دانلود قالب رایگان پاورپوینت و گیف آماده و  تصاویر متحرک برای پاورپوینت

 

 

 

همچنین میتوانید برای دانلود ۲۰۰۰ انیمیشن متحرک برای پاورپوینت  به این لینک مراجعه کنید. نمونه هایی از این تصاویر متحرک یا انیمیشن های متحرک را در ادامه می بینید:

.

 

 

 

برای دانلود ۲۰۰۰ انیمیشن متحرک برای پاورپوینت  به این لینک مراجعه کنید. نمونه هایی از این تصاویر متحرک یا انیمیشن های متحرک را در بالا دیدید.

.

همچنین میتوانید برای دانلود ۲۰۰ پس زمینه و والپیپر مویابل آیفون و سامسونگ و دیگر موبایل های لمسی با کیفیت بسیار عالی به این لینک مراجعه کنید. نمونه هایی از این والپیپر ها و پس زمینه های موبایل را در ادامه می بینید:

 

 

همچنین میتوانید برای دانلود ۵۰۰ پس زمینه پاورپوینت و عکس های زمینه برای بکگراند اسلاید پاورپوینت با کیفیت بسیار عالی به این لینک مراجعه کنید. نمونه هایی از این پس زمینه ها و بک گراند های پاورپوینت را در ادامه می بینید:

 

برای دانلود ۲۰۰۰ انیمیشن متحرک برای پاورپوینت  به این لینک مراجعه کنید. نمونه هایی از این تصاویر متحرک یا انیمیشن های متحرک را در بالا دیدید.

.

برای دانلود قالب پاورپوینت دانش آموزی و دانلود قالب پاورپوینت پایان نامه دانشجویی و دکتری به این لینک مراجعه بفرمایید . این قالب به صورت حرفه ای تولید شده و دارای ۲۰ اسلاید با دکمه های آماده شده است.

دانلود قالب پاورپوینت آماده دانش آموزی
قالب پاورپوینت پایان نامه آماده
قالب پاورپوینت پایان نامه آماده

 

برای دانلود رایگان چند نمونه قالب پاورپوینت دانش آموزی به این لینک مراجعه کنید.

free Power point
دانلود شش قالب پاورپوینت دانش آموزی رایگان

 

.

 

دیدگاهتان را بنویسید