چگونه با گوشی پاورپوینت درست کنیم، و آموزش نحوه صداگذاری و ضبط صدا روی پاورپوینت

روش درست کردن پاورپوینت با گوشی با نصب پاورپوینت بر روی گوشی های اندرویدی

 

برای نصب  PowerPoint  در گوشی های اندرویدی، از طریق دانلود رایگان  Google Play اقدام کنید.  پس از نصب ، با این راهنمای متحرک همراه باشید تا نکات سریع را یاد بگیرید.

Office را در Android نصب و راه اندازی کنید

 

دو روش برای دریافت Office در تلفن یا تبلت Android شما وجود دارد:

شما می توانید برنامه جدید تلفن همراه Office را که ترکیبی از Word ، Excel و PowerPoint است در یک برنامه واحد نصب کنید و ویژگی های جدید تلفن همراه را برای مشاهده ، ویرایش و به اشتراک گذاری فایلها بدون نیاز به جابجایی بین چندین برنامه معرفی کنید. بیشتر بدانید.

 

 

یا می توانید برنامه های Office را به صورت جداگانه نصب کنید (دانلود پاورپوینت برای گوشی):

 

 

 

 

توجه: از Chromebook استفاده می کنید؟ اگر فروشگاه Google Play دارید می توانید برنامه های تلفن همراه Office را برای Android در Chromebook خود نصب کنید یا اگر فروشگاه وب Google را دارید از Office Online استفاده کنید.

 

 

از برنامه های تلفن همراه Office برای کار از هر مکان استفاده کنید ، فقط با یک حساب Microsoft رایگان یا یک حساب کاربری یا مدرسه Microsoft 365 وارد سیستم شوید. با داشتن اشتراک واجد شرایط Microsoft 365 ، به ویژگی های اضافی برنامه دسترسی خواهید داشت.

 

 

برای نصب و راه اندازی برنامه های Office در Android به کمک نیاز دارید؟

برای یادگیری نحوه استفاده از برنامه Office تلفن همراه  خود ، به Microsoft Office mobile مراجعه کنید.

در بخش Help  این برنامه ها  Android ، Word ، Excel ، PowerPoint یا OneNote راهنمایی لازم را پیدا میکنید.

از برنامه Word ، Excel یا PowerPoint: سندی را باز یا ایجاد کنید> منوی کناری را باز کنید> نماد تنظیمات> ارسال بازخورد یا راهنما و پشتیبانی آنلاین.

 Open or create a document > open the side menu > Settings icon > Send Feedback or Online Help and Support.

از برنامه OneNote ، روی تنظیمات نماد تنظیمات OneNote> راهنما ضربه بزنید.

From the OneNote app, tap Settings OneNote Settings icon > Help.

 

چگونه می توانم سندی را در برنامه Office باز کنم؟

 

روی سرویسی که می خواهید فایلهای خود را مشاهده کنید ضربه بزنید. به عنوان مثال ، برای مشاهده اسناد Word ، Excel یا PowerPoint ، روی:

Open> OneDrive – شخصی که اسناد شخصی را در آن ذخیره می کنید

Open > OneDrive – Personal

OneDrive را باز کنید – <نام تجاری شما> جایی است که اسناد محل کار یا تحصیل خود را ذخیره می کنید

Open > OneDrive – <your business name> 

لیست فایلهایی را که برای کار یا تحصیل در OneDrive یا OneDrive ذخیره کرده اید مشاهده خواهید کرد. نوع پرونده هایی که مشاهده می کنید مخصوص برنامه ای است که در آنها باز کرده اید. به عنوان مثال ، اگر برنامه Word را باز کنید ، فقط اسناد Word را مشاهده خواهید کرد. اگر برنامه اکسل را باز کنید ، صفحات گسترده اکسل را مشاهده خواهید کرد.

برای مشاهده نوت بوک های OneNote که برای کار یا تحصیل در OneDrive یا OneDrive ذخیره کرده اید ، روی + Open Existing ضربه بزنید.

tap + Open Existing.

در ادامه میخوانید:

 • صداگذاری روی پاورپوینت اندروید
 • صداگذاری روی پاورپوینت در گوشی
 • صداگذاری روی پاورپوینت با گوشی
 • دانلود نرم افزار صداگذاری روی پاورپوینت
 • صداگذاری روی پاورپوینت ۲۰۰۷

 • نحوه صداگذاری روی پاورپوینت ۲۰۱۶

 • نحوه صداگذاری روی پاورپوینت در گوشی

 • نحوه صداگذاری صدا روی پاورپوینت در گوشی

 

 

چگونه با گوشی پاورپوینت درست کنیم؟ (روش درست کردن پاورپوینت با گوشی)

 

 

پاورپوینت ابزاری قدرتمند هنگام ارائه سخنرانی است و ساخت پاورپوینت با گوشی به شما در این زمینه کمک شایانی می کند. با ارائه یک پاورپوینت جذاب ، شما می توانید ارتباط بهتری با مخاطبان خود داشته باشید. خوشبختانه اکنون برنامه هایی در دسترس هستند که کاربران را قادر می سازد پاورپوینت را از دستگاه های Android کنترل کنند. در این مقاله ، ما کاربردی ترین روش ها برای کنترل پاورپوینت خود را از تلفن Android به شما نشان خواهیم داد.

 

 

نمایش اسلایدی را شروع کنید

 

Tap the From Current button, then swipe left to go forward, or swipe right to go in reverse. (It’s just like turning pages in a book.) Tip: To start the show from the beginning, tap Show Ribbon Show Ribbon button > Home > Slide Show > From Beginning.

 

روی دکمه From Current ضربه بزنید ، سپس برای رفتن به جلو انگشت خود را به سمت چپ بکشید یا انگشت خود را به سمت چپ بکشید تا برعکس شود. (این دقیقاً مانند برگرداندن صفحات کتاب است.) نکته: برای شروع نمایش از ابتدا ، روی دکمه نمایش روبان نمایش روبان> صفحه اصلی> نمایش اسلاید> از ابتدا ضربه بزنید.

 

در نمایش اسلایدی از رنگ ها  استفاده کنید

Inking is easy. Swipe down in the middle of the screen, and the Slide Show toolbar will appear. Set your ink options, and then draw away.

رنگ زدن آسان است. در وسط صفحه به پایین بکشید و نوار ابزار نمایش اسلاید نشان داده می شود. گزینه های جوهر خود را تنظیم کنید و سپس کنار بگذارید.

پایان نمایش اسلایدی

 

انگشت را برای دیدن نوار ابزار به پایین بکشید ، روی دکمه پایان ضربه بزنید
برای پایان دادن به نمایش ، در وسط صفحه به سمت پایین بکشید و سپس روی دکمه پایان نمایش اسلاید ضربه بزنید.

 

کار با اشکال

بعد از وارد کردن یک شکل ، برای لغو انتخاب ضربه بزنید و سپس بزرگنمایی کنید. سپس می توانید اندازه مورد نظر را تغییر دهید ، بچرخانید و اصلاح کنید.

 

 

 روش درست کردن پاورپوینت با گوشی

 

پیشنهادی : دانلود قالب رایگان پاورپوینت و گیف آماده و  تصاویر متحرک برای پاورپوینت

ویرایش و طراحی اسلایدها

چگونه با استفاده از دستگاه تلفن همراه خود ، تصاویر را به یک فایل power point اضافه کنیم:

 می توانید از دستگاه تلفن همراه خود برای افزودن تصاویر به ارائه پاورپوینت ، سند Word یا work book  اکسل استفاده کنید:

یک عکس موجود اضافه کنید ،
۱- ارائه ، سند یا کتاب کار خود را باز کنید. ۲- روی محلی که می خواهید تصویر را اضافه کنید ضربه بزنید. ۳- در رایانه لوحی Android خود ، روی Insert ضربه بزنید.

در تلفن Android خود ، روی نماد ویرایش Edit نماد ضربه بزنید ، روی صفحه اصلی Home ضربه بزنید و سپس روی Insert ضربه بزنید. ۴- در زبانه Insert ، روی تصاویر ضربه بزنید و سپس روی Photos ضربه بزنید.

اگر از اکسل استفاده می کنید ، روی درج ضربه بزنید و سپس روی عکسها ضربه بزنید.

۵- به مکان عکس بروید و روی آن ضربه بزنید تا وارد شود.

۶- تب Picture ظاهر می شود.

عکس بگیرید و سپس آن را اضافه کنید

 

برایدانلود گیف آماده و تصاویر پس زمینه پاورپوینت و تصاویر متحرک برای پاورپوینت کلیک کنید.

 

 1. پاورپوینت ،  اکسل یا  work book   خود را باز کنید.
 2. روی محلی که می خواهید تصویر را اضافه کنید ضربه بزنید.
 3. روی درج ضربه بزنید.
 4. در زبانه Insert ، روی تصاویر ضربه بزنید و سپس روی دوربین ضربه بزنید.

دوربین را انتخاب کنید

اگر از اکسل استفاده می کنید ، روی درج ضربه بزنید و سپس روی دوربین ضربه بزنید.

درج> عکسها را انتخاب کنید

۵. برای دیدن گزینه های دوربین روی نماد کنترل ویرایش ضربه بزنید. می توانید نوردهی را تغییر دهید ، یک تایمر تنظیم کنید ، اندازه را تغییر دهید ، به حالت افقی تغییر دهید یا دوربین را از عقب به جلو تغییر دهید.

         ۶. بعد از اینکه تصویر خود را پیکربندی کردید ، روی دکمه دوربین ضربه بزنید تا عکس گرفته شود و آن را به اسلاید ، سند یا کتاب کار خود اضافه کنید. برای دور انداختن عکس ، روی X ضربه بزنید.

توجه: گزینه insert video هنوز برای PowerPoint در دستگاه های Android در دسترس نیست و در Word یا Excel موجود نیست. با این حال ، اگر ویدیویی با نسخه دیگری از Office اضافه شد ، می توانید آن را در دستگاه Android خود پخش کنید.

 

آموزش نحوه صداگذاری و ضبط صدا روی پاورپوینت در گوشی اندروید

 

پاورپوینت برای تبلت های اندروید،  پاورپوینت برای گوشی های اندرویدی

 

ترجمه متن فیلم :

من می خواهم در پس زمینه اسلایدهای پاورپوینت موسیقی پخش کنم و اسلایدها را متناسب با موسیقی تنظیم کنم. بیایید این کار را با هم انجام دهیم  .  ابتدا فایل موسیقی را وارد اسلاید می کنم. با نمایش اولین اسلاید ، روی INSERT ، Audio و Audio در رایانه کلیک می کنم. من فایل موسیقی را انتخاب می کنم و روی Insert کلیک می کنم.

فایل موسیقی در وسط اسلاید قرار می گیرد. این فایل موسیقی انتخاب شده است و زبانه های ابزارهای صوتی Audio Tools در دسترس است.

برای تنظیم موسیقی ، که هم اکنون در پس زمینه پاورپوینت پخش می شود ، در برگه PLAYBACK ، من    Play in Background    را کلیک می کنم.

توجه داشته باشید که این تنظیمات را اعمال می کند:  تنظیمات Start از On Click به  Automatically سوئیچ می شود. و این سه گزینه اکنون علامت گذاری شده اند: پخش در سراسر اسلایدها (Play Across Slides) ، حلقه تا زمان توقف (Loop until Stopped) و پنهان کردن در حین نمایش(Hide During Show).

 

برای تکرار به موسیقی نیازی ندارم ، بنابراین علامت Loop را تا Stopped بر می دارم. در حالی که این گزینه Play in Background  را خاموش می کند ، تمام تنظیماتی که می خواهم در دسترس هستند.  حالا نمایش اسلاید Slide Show را کلیک می کنیم تا ببینیم چگونه این کار اجرا می شود . همانطور که کلیک می کنم ، در پس زمینه اسلایدهایم ، موسیقی به طور خودکار شروع می شود و به طور مداوم پخش می شود.

اکنون ، من می خواهم که اسلایدها به طور خودکار پیش بروند و زمان آن متناسب با طول موسیقی باشد. حالا زمان بندی اسلایدها را اضافه می کنم. ابتدا ببینیم طول کلیپ موسیقی چقدر است. در اسلاید ۱ ، برای دیدن نوار پخش ، به نماد موسیقی اشاره می کنم. وقتی به انتهای نوار پخش اشاره می کنم ، یک پنجره بازشو pop up کل زمان کلیپ یعنی ۱۴.۸۹ را نشان می دهد که حدود ۱۵ ثانیه است. زمان بندی اسلاید را با توجه به این موضوع تنظیم می کنم. برای تنظیم زمان بندی ، روی برگه TRANSITIONS کلیک کنید و در قسمت Advance Slide ، کادر After box را علامت بزنید. سپس ، زمانی را مشخص کنید. روی پیکان بالا کلیک می کنم تا زمان اسلاید روی ۱.۰۰ ثانیه تنظیم شود. سپس ، روی Apply To All کلیک می کنم. بنابراین ، هر اسلاید ۱ ثانیه پخش می شود و سپس جلو می رود.

اکنون ممکن است ۱ ثانیه در هر اسلاید خیلی کوتاه به نظر برسد ، اما توجه داشته باشید که اسلایدها از یک تغییر Fade نیز استفاده می کنند و انتقال به کل زمان پخش اضافه می شود. برای آخرین اسلاید ، من قصد دارم زمان بندی را افزایش دهم. روی پیکان رو به بالا تا ۴ ثانیه کلیک می کنم ، زیرا تصویر دارای انیمیشن Fade است. روی برگه ANIMATIONS ، پیش نمایش کلیک می کنم ، تا بتوانیم آن را ببینیم. من باید وقت بگذارم تا آن محو شود. اکنون زمان پخش اسلایدها باید نزدیک به ۱۵ ثانیه برای موسیقی باشد

 

در دستگاه Android خود ، صدا یا فیلم را به یک اسلاید اضافه کنید:

 • دوربین دستگاه خود را از PowerPoint باز کنید ، فیلم ضبط کنید و آن ضبط را مستقیماً روی یک اسلاید قرار دهید.
 • یک پرونده رسانه از دستگاه خود یا از OneDrive یا Google Drive وارد کنید.

 

(به دنبال کمک ویدیویی / صوتی برای نوع دیگری از دستگاه هستید؟ به افزودن صدا یا افزودن ویدیو مراجعه کنید.)

 

قالب های پشتیبانی شده
ویدئو: .mp4 ، .mkv

صوتی: .mp3 ، .wav ، .mid / .midi

 

اگر ارائه شما افقی است ، سعی کنید هنگام ضبط ، دستگاه خود را به پهلو برگردانید. اگر یک ویدیو همانند اسلاید باشد ، اغلب بهتر به نظر می رسد و متناسب است.

صدا یا فیلم را از دستگاه یا حافظه آنلاین خود اضافه کنید

 

 • اسلایدی را که می خواهید تصویر را روی آن قرار دهید باز کنید.
 • روی نوار شناور ، به Insert بروید.
 • روی Video یا Audio ضربه بزنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید.

 

نکته: برای ضبط صدای خود و افزودن آن به اسلاید خود از برنامه ضبط کننده صدای مورد علاقه خود در دستگاه خود برای ضبط .mp3 ، .wav یا .mid / .midi استفاده کنید و مراحل بالا را دنبال کنید تا در اسلاید خود قرار دهید.

 

 

فیلم ضبط کنید و آن را به یک اسلاید اضافه کنید

 

 • اسلایدی را که می خواهید تصویر را روی آن قرار دهید باز کنید.
 • روی نوار شناور ، به Insert بروید.
 • روی فیلم ضربه بزنید ، سپس روی دوربین ضربه بزنید.

دوربین دستگاه شما روشن است.

 

اگر این را دوست داشتید ، ممکن است دوست داشته باشید:

بهترین برنامه های ارائه برای iPhone و iPad

نحوه ارائه پاورپوینت در iPad و iPhone

بهترین برنامه های ارائه برای Android

چگونه کامپیوتر خود را با استفاده از دستگاه Android کنترل کنیم – و این برنامه رایگان است!

فیلم کاردستی با وسایل دور ریختنی برای مدرسه

 

 

خوشحالیم که در حال بازدید از سایت ما هستید!

پیشنهادی : دانلود قالب رایگان پاورپوینت و گیف آماده و  تصاویر متحرک برای پاورپوینت

 

 

برای دانلود هزاران انیمیشن متحرک و گیف آماده برای پاورپوینت  به این لینک مراجعه کنید. نمونه هایی از این تصاویر متحرک و گیف آماده یا انیمیشن های متحرک را در ادامه می بینید:

.

 

 

 

.

همچنین میتوانید برای دانلود ۲۰۰ پس زمینه و والپیپر مویابل آیفون و سامسونگ و دیگر موبایل های لمسی با کیفیت بسیار عالی به این لینک مراجعه کنید. نمونه هایی از این والپیپر ها و پس زمینه های موبایل را در ادامه می بینید:

 

 

همچنین میتوانید برای دانلود ۵۰۰ پس زمینه پاورپوینت و عکس های زمینه برای بکگراند اسلاید پاورپوینت با کیفیت بسیار عالی و گیف آماده به این لینک مراجعه کنید. نمونه هایی از این پس زمینه ها و بک گراند های پاورپوینت را در ادامه می بینید:

 

.

برای دانلود قالب پاورپوینت دانش آموزی و دانلود قالب پاورپوینت پایان نامهدانشجویی و دکتری به این لینک مراجعه بفرمایید . این قالب به صورت حرفه ای تولید شده و دارای ۲۰ اسلاید با دکمه های آماده شده است.

دانلود قالب پاورپوینت آماده دانش آموزی
قالب پاورپوینت پایان نامه آماده
قالب پاورپوینت پایان نامه آماده

 

 

.

 

دانلود قالب پاورپوینت
دانلود قالب پاورپوینت رایگان

این قالب پاورپوینت رایگان کاملا و به راحتی قابل ویرایش است (رنگ ، اندازه و متن شکل)
این قالب دارای تم رنگ است و هنگام کپی و پیست به طور خودکار رنگ را به اسلایدهای جدید اعمال می کند
این قالب شامل ۱۳۵ آیکون مختلف قابل تنظیم است (کاملاً قابل ویرایش)

دارای نمودارهای مبتنی بر داده قابل ویرایش آسان (قابل ویرایش از طریق اکسل)
دارای گرافیک های وکتور ۱۰۰٪ کاملاً قابل ویرایش
بر اساس اسلایدهای اساتید دانشگاه

دارای ۴۸ اسلاید آماده
نسبت ابعاد ۱۶: ۹
همه تصاویر پس زمینه گنجانده شده است. (شما به راحتی می توانید تصاویر خود را وارد کنید)

نتیجه
پاورپوینت ابزاری مفید برای ارائه ایده ها ، برنامه ها است. با حرکات رسا قادر خواهید بود افکار خود را به خوبی بیان کرده و تأثیر بیشتری بر مخاطبان خود بگذارید.

 

 

در حال تهیه مطالب جدید در این زمینه ها هستیم:
 • افزایش کیفیت صدا در پاورپوینت
 • آموزش صدا گذاری روی پاورپوینت ۲۰۱۰
 • آموزش صداگذاری در پاورپوینت (قسمت دوم)
 • برنامه پاورپوینت برای گوشی
 • پخش اتوماتیک صدا روی پاورپوینت
 • پخش نشدن صدا در پاورپوینت
 • چرا صدا در پاورپوینت پخش نمی شود
 • چگونه روی پاورپوینت صحبت کنیم
 • چگونه صدای خود را روی پاورپوینت بگذاریم
 • حذف صدا از روی پاورپوینت
 • دانلود نرم افزار صداگذاری روی پاورپوینت
 • دانلود نرم افزار ضبط صدا روی پاورپوینت
 • صداگذاری در پاورپوینت ۲۰۱۶
 • صداگذاری روی پاورپوینت
 • صداگذاری روی پاورپوینت ۲۰۰۷
 • صداگذاری روی پاورپوینت ۲۰۱۳
 • صداگذاری روی پاورپوینت اندروید
 • صداگذاری روی پاورپوینت با گوشی
 • صداگذاری روی پاورپوینت در گوشی
 • ضبط صدا در پاورپوینت
 • ضبط صدا در پاورپوینت ۲۰۰۷
 • ضبط صدا در پاورپوینت ۲۰۱۰
 • ضبط صدا در پاورپوینت ۲۰۱۶
 • ضبط صدا در پاورپوینت اندروید
 • ضبط صدا در پاورپوینت بدون میکروفون
 • ضبط صدا روی اسلاید ها
 • ضبط صدا روی پاورپوینت ۲۰۱۶
 • ضبط صدا روی پاورپوینت ۲۰۱۹
 • علت پخش نشدن صدا در پاورپوینت
 • فرمت صدا در پاورپوینت
 • گذاشتن آهنگ روی پاورپوینت
 • گذاشتن آهنگ روی پاورپوینت ۲۰۰۷
 • گذاشتن چند آهنگ روی پاورپوینت
 • مشکل ضبط صدا در پاور پوینت
 • نحوه صداگذاری روی پاورپوینت ۲۰۱۶
 • نحوه صداگذاری روی پاورپوینت در گوشی
 • نحوه صداگذاری صدا روی پاورپوینت
 • نحوه صداگذاری صدا روی پاورپوینت با گوشی
 • نحوه صداگذاری صدا روی پاورپوینت در گوشی
 • نحوه ضبط صدا در پاورپوینت
 • نحوه ضبط صدا در پاورپوینت
 • نحوه ضبط صدا در پاورپوینت بدون میکروفون
 • نحوه ضبط صدا در پاورپوینت گوشی
 • نخواندن صدا در پاورپوینت

1 دیدگاه برای “چگونه با گوشی پاورپوینت درست کنیم، و آموزش نحوه صداگذاری و ضبط صدا روی پاورپوینت

دیدگاهتان را بنویسید