چگونه کامپیوتر خود را با استفاده از دستگاه Android کنترل کنیم ؟ با برنامه رایگان!

چگونه کامپیوتر خود را با استفاده از دستگاه Android کنترل کنیم – و این برنامه رایگان است! 

تعدادی برنامه وجود دارد که کاربران تلفن های هوشمند را قادر می سازد تا نمایش پاورپوینت را کنترل کنند. در حالی که با استفاده از چنین برنامه ای ساخت دستگاه Android خود به عنوان یک نمایشگر از راه دور ، همه چیز سخت نیست. این برنامه ها اغلب محدود به کنترل فقط اسلایدهای پاورپوینت هستند. All-in-One (AIO) Remote یک برنامه رایگان است که مجریان را قادر می سازد نه تنها اسلایدهای PowerPoint خود بلکه کل رایانه را از طریق دستگاه Android کنترل کنند.

کنترل از راه دور برای ویندوز ، MAC ، LINUX و اسلایدهای POWERPOINT

آنچه AIO Remote را واقعاً منحصر به فرد می کند ، توانایی کنترل تعداد زیادی از انواع دستگاه است. برای کنترل رایانه Windows ، Mac یا Linux و همچنین دستگاه Android از دستگاه همراه دیگر می توانید از AIO Remote استفاده کنید. برای هدف این پست ، ما با استفاده از برنامه AIO Remote دستورالعمل هایی برای کنترل رایانه ویندوزی با استفاده از تلفن هوشمند Android ارائه می دهیم.

نحوه استفاده از AIO REMOTE
مرحله ۱: AIO Remote را برای Android بارگیری کنید. برای کنترل از راه دور رایانه ، برنامه AIO Remote Desktop را بارگیری کنید.

هنگام اجرای نسخه دسک تاپ AIO Remote ، ممکن است پیامی مانند این پیام دریافت کنید که نشان می دهد شما به جاوا نیاز دارید. برای ادامه کار باید Java Runtime را نصب کنید.

مرحله ۲: هنگامی که نسخه دسک تاپ AIO فعال است ، برای دریافت جزئیات مربوط به پورت و IP برای اتصال تلفن هوشمند به رایانه ، باید به تب Settings بروید. می توانید دستگاه خود را با استفاده از WiFi یا بلوتوث متصل کنید.

عکس سرور از راه دور

AIO

مرحله ۳: از نسخه تلفن همراه AIO Remote ، به گزینه اتصال بروید ، روی علامت “+” کلیک کنید و IP و پورت خود را اضافه کنید. همچنین اگر می خواهید از طریق منوی کشویی داده شده از طریق WiFi یا بلوتوث متصل شوید ، انتخاب کنید.

مرحله ۴: از گزینه اتصال ، روی نام رایانه خود کلیک کنید تا دستگاهتان متصل شود. پس از اتصال دستگاه ، یک نوار سبز ظاهر می شود.

عکسهای گزینه های اتصال از راه دور AIO

مرحله ۵: برای شروع کنترل رایانه ، هر یک از گزینه های داده شده را انتخاب کنید. شما می توانید اسلایدها ، مکان نما و صفحه کلید خود را کنترل کنید ، از راه دور از راه دور ایجاد کنید و همچنین پرونده های رایانه خود را از طریق Android باز کنید.

دستگاه اندرویدی خود را به یک ماوس و صفحه کلید تبدیل کنید
با استفاده از گزینه Mouse Pad ، می توانید از راه دور رایانه ای را که از طریق WiFi یا بلوتوث به دستگاه Android متصل است کنترل کنید. برای حرکت در رایانه از راه دور از Android می توانید از طرح Mouse Pad برای حرکت در اطراف موس خود استفاده کرده و روی گزینه Keyboard ضربه بزنید.

ماوس آندروید را به تصویر صفحه کلید تبدیل کنید

فایلهای خود را مرور کرده و راه اندازی کنید
با AIO Remote برای جابجایی بین رایانه و دستگاه Android لازم نیست به عقب و جلو بروید. با استفاده از گزینه File Manager در AIO Remote به سادگی می توانید آنچه را که دنبال آن هستید از Android بیابید.

به این ترتیب می توانید با استفاده از Android از راه دور ، هر فایلی را در رایانه باز کنید. به عنوان مثال ، ممکن است بخواهید یک صفحه گسترده با برخی از آمار را به سرعت باز کنید تا مخاطبان خود را در هنگام ارائه پاورپوینت نشان دهید. در چنین شرایطی می توانید به سادگی فایل های خود را مرور کرده و با استفاده از Android به عنوان یک کنترل از راه دور برای رایانه خود ، فایل را دقیقاً باز کنید.

تصویر AIO Remote File Manager

از طریق نمایش اسلایدهای POWERPOINT شروع ، متوقف و بکشید
اگر می خواهید اسلایدهای پاورپوینت خود را کنترل کنید ، به گزینه PowerPoint در AIO Remote بروید. با این کار می توانید اسلایدها را بکشید ، نمایش اسلایدی خود را متوقف کرده و صفحه را خالی کنید (با استفاده از گزینه B).

 

اندروید را به یک گیم پد تبدیل کنید و از راه دور سفارشی ایجاد کنید

همچنین در AIO Remote طیف وسیعی از ویژگی های جالب دیگر نیز وجود دارد. شما می توانید پخش کننده های رسانه خود را کنترل کنید ، از راه دور از راه دور ایجاد کنید و Android خود را به Gamepad تبدیل کنید. گزینه های ارائه شده در AIO Remote کاملاً گسترده هستند ، اما برای فهمیدن سودمندی هر گزینه کار زیادی طول نمی کشد زیرا منوها کاملاً قابل توضیح هستند.

آنچه AIO Remote را واقعاً مفید می کند این واقعیت است که نه تنها گزینه هایی برای کنترل نمایش اسلایدی پاورپوینت فراهم می کند بلکه امکان کنترل کامل رایانه با استفاده از دستگاه Android را فراهم می کند. علاوه بر این ، این برنامه به هیچگونه دسترسی ریشه ای نیاز ندارد و به صورت رایگان در فروشگاه Google Play در دسترس است.

اگر این را دوست داشتید ، سپس می توانید مانند این موارد ادامه دهید:

بهترین برنامه های ارائه برای Android

 

خوشحالیم که در حال بازدید از سایت ما هستید!

 

پیشنهادی : دانلود قالب رایگان پاورپوینت و گیف آماده و  تصاویر متحرک برای پاورپوینت

 

 

در ادامه می توانید برخی از خدمات سایت ما را ببینید:

 

برای دانلود هزاران انیمیشن متحرک و گیف آماده برای پاورپوینت  به این لینک مراجعه کنید. نمونه هایی از این تصاویر متحرک و گیف آماده یا انیمیشن های متحرک را در ادامه می بینید:

.

 

 

 

.

همچنین میتوانید برای دانلود ۲۰۰ پس زمینه و والپیپر مویابل آیفون و سامسونگ و دیگر موبایل های لمسی با کیفیت بسیار عالی به این لینک مراجعه کنید. نمونه هایی از این والپیپر ها و پس زمینه های موبایل را در ادامه می بینید:

 

 

همچنین میتوانید برای دانلود ۵۰۰ پس زمینه پاورپوینت و عکس های زمینه برای بکگراند اسلاید پاورپوینت با کیفیت بسیار عالی و گیف آماده به این لینک مراجعه کنید. نمونه هایی از این پس زمینه ها و بک گراند های پاورپوینت را در ادامه می بینید:

 

.

برای دانلود قالب پاورپوینت دانش آموزی و دانلود قالب پاورپوینت پایان نامهدانشجویی و دکتری به این لینک مراجعه بفرمایید . این قالب به صورت حرفه ای تولید شده و دارای ۲۰ اسلاید با دکمه های آماده شده است.

دانلود قالب پاورپوینت آماده دانش آموزی
قالب پاورپوینت پایان نامه آماده
قالب پاورپوینت پایان نامه آماده

 

 

.

 

دانلود قالب پاورپوینت
دانلود قالب پاورپوینت رایگان

دیدگاهتان را بنویسید