آموزشگاه آنلاین امیدی

نحوه ارائه پاورپوینت در آیپاد و آیفون iPhone / iPad

با محبوبیت روزافزون تلفن های هوشمند ، دانستن مزایای استفاده از یکی برای ارائه برای همه مجریان مهم است. در حالی که ما قبلاً به ارائه در دستگاه های Android اشاره کرده ایم ، فرشاد اکنون یک بازبینی عمیق از SlideShark به ما می دهد ، برنامه ای برای دستگاه های IOS که می تواند به شما کمک کند ارائه پاورپوینت بعدی خود را انجام دهید – همه از کف دست.

حمل لپ تاپ به کنفرانس ها و جلسات می تواند بسیار دردسرساز باشد. در حقیقت ، در نهایت برخی از افراد دچار کشیدگی شانه می شوند. به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال گزینه های کم وزن موبایل برای لپ تاپ های سنگین خود هستند. اما فقط به این دلیل که یک دستگاه موبایل پیشرفته یا یک تبلت قدرتمند دارید که خود تضمین کننده راحتی موبایل نیست. در غیر اینصورت ، شما برنامه های مناسبی را بر روی دستگاه همراه خود نصب کرده اید تا بار شما را کاهش دهد.

اگر کسی هستید که نیاز به ارائه مداوم ارائه دارد و می خواهید اسلایدهای خود را از طریق iDevice ارائه دهید ، SlideShark برنامه ای است که باید حتماً امتحان کنید.

 

ارائه های فعلی و حاشیه نویسی مستقیماً از دستگاه IOS

SlideShark یک برنامه iOS است که ارائه فایل های PowerPoint را با استفاده از دستگاه iPad ، iPhone یا iPod Touch امکان پذیر می کند. SlideShark از پرونده های PPT ، PPTX و PPSM پشتیبانی می کند و در صورت ارتقا به نسخه برتر ، حتی می توانید ارائه های PDF را ارائه دهید.

چند سال قبل که از SlideShark استفاده کردم ، بارگذاری فایل های PDF محدودیتی نداشت ، اما اخیراً به نظر می رسد این برنامه این ویژگی را برای کاربران برتر رزرو کرده است. بنابراین ، در حالی که برنامه رایگان است و نسخه رایگان تقریباً عملکردهای مختلفی را برای ارائه و حاشیه نویسی اسلایدهای شما انجام می دهد ، ممکن است برای ویژگی های پیشرفته تر ، نیاز به ارتقا به نسخه برتر داشته باشید.

برای ورود به نمایشگاه وارد شوید

با ورود به سیستم با یک حساب رایگان می توانید از SlideShark استفاده کنید. این حساب رایگان با محدودیت های خاصی همراه است که با ارتقا to یک حساب حق بیمه از بین می رود. نسخه رایگان تقریباً شبیه یک حساب آزمایشی است و فقط ویژگی های کافی برای تست برنامه یا انجام عملکردهای اساسی را در اختیار شما قرار می دهد.

ارائه قدرت ارائه از حساب های ابر

پس از ورود به سیستم با ورود به سیستم ، خلاصه ای از ویژگی های اساسی به شما تعلق می گیرد و پس از آن می توانید وارد کردن پرونده های ارائه خود را از طریق حساب های مختلف ابری آغاز کنید.

اگرچه نمی توانید ارائه های جدیدی را در SlideShark ایجاد کنید ، اما می توانید آنها را از تعدادی از خدمات ذخیره سازی ابری وارد کنید. پس از بارگیری ، می توانید اسلایدهای خود را ارائه دهید و حتی آنها را به صورت زنده برای مخاطبان پخش کنید. علاوه بر این ، SlideShark از ارائه های متحرک PowerPoint – فیلم های داخل اسلایدها پشتیبانی می کند و فعال کردن یک اشاره گر لیزری روی صفحه را در هنگام ارائه های زنده امکان پذیر می کند.

 

ارائه با slideshark

 

ارائه های قدرت حاضر به طور مستقیم از طریق IDE ها

در حالی که دستگاه های تلفن همراه فاصله زیادی با دوران تلفن های گنگ داشته اند ، هنوز بسیاری از مجریان استفاده از آنها را برای ارائه اسلایدهای خود دشوار می دانند. این جایی است که برنامه هایی مانند SlideShark تغییر دهنده بازی هستند. با استفاده از SlideShark ، می توانید iDevice خود را با استفاده از کابل VGA / HDMI یا AirPlay به یک پروژکتور ، تلویزیون یا مانیتور متصل کرده و ارائه اسلایدهای خود را با گزینه های مختلف حاشیه نویسی آغاز کنید.

برای ارائه اسلایدها ، می توانید برای پیشروی به سمت چپ ضربه بزنید و یا آن را بکشید و برای برگشت به سمت چپ بکشید. برای مشاهده همزمان همه اسلایدها ، صفحه را به سمت بالا بکشید. کشیدن انگشت به سمت بالای صفحه همچنین گزینه های مختلف دیگری را برای به اشتراک گذاری ، پخش و حاشیه نویسی اسلایدها نشان می دهد.

توجه: در اینجا لازم به ذکر است که گرچه SlideShark از انیمیشن های پاورپوینت پشتیبانی می کند اما محدودیت هایی نیز دارد. این شامل؛ بدون پشتیبانی از انیمیشن GIF ، انتقال ، ماکرو و برخی از انیمیشن های پیشرفته.

 

اسلایدها را در طول ارائه زنده یادداشت کنید

هنگامی که نمایش اسلاید خود را شروع می کنید ، با ضربه زدن روی منوی حاشیه نویسی ، تعدادی از گزینه های مفید حاشیه نویسی را مشاهده خواهید کرد. برای حاشیه نویسی اسلایدها می توانید رنگ های مختلفی انتخاب کنید و اندازه نشانگر را انتخاب کنید. می توانید حاشیه نویسی را در هر زمان با استفاده از پاک کن حذف کنید یا روی گزینه “پاک کردن” ضربه بزنید تا همه حاشیه نویسی ها به یکباره حذف شود.

ابزار حاشیه نویسی

حاشیه نویسی های شما نه تنها توسط مخاطبان بلافصل ، بلکه همچنین افرادی که پخش زنده شما را از طریق وب دنبال می کنند ، قابل مشاهده هستند. همچنین می توانید از ویژگی نشانگر لیزر برای برجسته کردن قسمتهای خاصی از ارائه خود استفاده کنید.

در هنگام ارائه زنده اسلایدهای حاشیه نویسی

 

ساخته شده در صفحه ویژگی های لیزر اشاره گر
با استفاده از SlideShark نیازی به سرمایه گذاری در یک ابزار لیزری فانتزی نیست ، زیرا می توانید دستگاه iPhone یا iPad خود را به یک نشانگر لیزر تبدیل کنید. برای فعال کردن نشانگر لیزر ، صفحه iDevice خود را فشار داده و نگه دارید تا نشانگر فعال شود. تصویر زیر نشانگر لیزر را نشان می دهد.

اشاره گر لیزری

با استفاده از گزینه Broadcast ، می توانید بلافاصله اسلایدهای خود را برای مخاطبان خود پخش کنید. URL در اختیارتان قرار می گیرد که می توانید با استفاده از آن اسلایدهای خود را بصورت آنلاین به اشتراک بگذارید. این URL به افراد مخاطب شما امکان می دهد اسلایدهای شما را بلافاصله از طریق مرورگر در دستگاه های متصل به اینترنت دنبال کنند. حتی می توانید به افراد اجازه دهید اسلایدهای شما را بارگیری کنند.

ارائه سخنرانی ها را از هر مرورگر اینترنتی مدیریت کنید

به غیر از iDevices ، همچنین می توانید با ورود به SlideShark.com ارائه های خود را مدیریت کنید. حتی می توانید پس از ورود به سیستم از طریق مرورگر ، مستقیماً ارائه ها را بارگذاری کنید. در مقایسه با نسخه رایگان ، کاربران برتر از ویژگی های مدیریت ارائه بهتری برخوردار هستند که شامل پخش و مدیریت کامل اسلایدهای شما است.

ارائه ارائه ها را از یک مرورگر اینترنت مدیریت کنید

 

معرفی SLIDESHARK

می توانید از فیلم ارائه شده در زیر مختصراً با SlideShark آشنا شوید.

عقده
در حالی که SlideShark ویژگی های ویرایشی مانند PowerPoint را ارائه نمی دهد ، اگر یک مجری حرفه ای هستید ، هنوز هم می خواهید از این برنامه استفاده کنید. نسخه رایگان باشد یا نسخه برتر ارتقا یافته.

این به این دلیل است که با SlideShark برخی از ویژگی های حاشیه نویسی بسیار مفید در iDevices به دست می آیند ، نیازی به ذکر نیست که یک عملکرد اشاره گر لیزری داخلی است ، که تا حدی شبیه به اشاره گر لیزری است که در PowerPoint “Reading View” دریافت می کنید. علاوه بر این ، نسخه برتر SlideShark دارای برخی از ویژگی ها است که می تواند آن را به یک سیستم عامل فروش تبدیل کند. این ویژگی ها عبارتند از: توانایی پیگیری با افراد مخاطب شما ، استفاده از هشدارهای ایمیل و ردیابی بیننده برای یادگیری اینکه چه کسی اسلایدهای شما را مشاهده کرده و کدام اسلایدها بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

SlideShark بسته های جداگانه ای برای افراد و مشاغل دارد. مورد دوم همچنین به شما امکان می دهد اسلایدها را با استفاده از رایانه ارائه دهید و پخش کنید ، همچنین در ارائه ها به صورت تیمی کار و همکاری کنید. نسخه فردی به شرکت کنندگان محدود می شود ، در حالی که Business / Team Edition امکان پخش اسلایدها را برای حداکثر ۲۵ شرکت کننده فراهم می کند.

SlideShark نوعی برنامه است که ممکن است برای همه مجریان جذاب نباشد ، زیرا برخی ممکن است بخواهند برای استفاده از برنامه PowerPoint برای iOS اشتراک Office 365 را انتخاب کنند. علاوه بر این ، برخلاف SlideShark ، PowerPoint برای iOS همچنین ایجاد و ویرایش ارائه های PowerPoint را امکان پذیر می کند. با این حال ، اگر کسی از حمل لپ تاپ خود خسته شده اید و می خواهید iDevice خود را به ابزاری قدرتمند برای ارائه اسلایدها به صورت زنده و پیگیری پاسخ مخاطب تبدیل کنید ، ممکن است SlideShark همان چیزی باشد که شما نیاز دارید.

 

 

خوشحالیم که در حال بازدید از سایت ما هستید!

 

پیشنهادی : دانلود قالب رایگان پاورپوینت و گیف آماده و  تصاویر متحرک برای پاورپوینت

 

 

در ادامه می توانید برخی از خدمات سایت ما را ببینید:

 

برای دانلود هزاران انیمیشن متحرک و گیف آماده برای پاورپوینت  به این لینک مراجعه کنید. نمونه هایی از این تصاویر متحرک و گیف آماده یا انیمیشن های متحرک را در ادامه می بینید:

.

 

 

 

.

همچنین میتوانید برای دانلود ۲۰۰ پس زمینه و والپیپر مویابل آیفون و سامسونگ و دیگر موبایل های لمسی با کیفیت بسیار عالی به این لینک مراجعه کنید. نمونه هایی از این والپیپر ها و پس زمینه های موبایل را در ادامه می بینید:

 

 

همچنین میتوانید برای دانلود ۵۰۰ پس زمینه پاورپوینت و عکس های زمینه برای بکگراند اسلاید پاورپوینت با کیفیت بسیار عالی و گیف آماده به این لینک مراجعه کنید. نمونه هایی از این پس زمینه ها و بک گراند های پاورپوینت را در ادامه می بینید:

 

.

برای دانلود قالب پاورپوینت دانش آموزی و دانلود قالب پاورپوینت پایان نامهدانشجویی و دکتری به این لینک مراجعه بفرمایید . این قالب به صورت حرفه ای تولید شده و دارای ۲۰ اسلاید با دکمه های آماده شده است.

دانلود قالب پاورپوینت آماده دانش آموزی

قالب پاورپوینت پایان نامه آماده

 

 

.

 

دانلود قالب پاورپوینت رایگان

 

Exit mobile version