۱۸ برنامه ارائه و گزینه های جایگزین پاورپوینت

اگر در حال تهیه یک پرزنت جدید هستید ، به احتمال زیاد به دنبال برنامه هایی هستید که به شما در طراحی ، ارائه و به اشتراک گذاری موثر آن کمک میکند هستید.

خوب ، ما لیستی از بهترین برنامه های ارائه را برای دسک تاپ و موبایل گردآوری کرده ایم که می تواند به شما در ایجاد و تولید بی وقفه پرزنت کمک کند. به علاوه ، ما لیستی از مزایا و معایب هر یک را تهیه کرده ایم تا به شما در تعیین اینکه کدام برنامه های نمایشی بهتر کار می کنند ، کمک کند . به هر حال ، شما نمی خواهید یک پرزنت خسته کننده و زشت ارائه دهید. برای کمک به شما در ایجاد اسلایدهای  زیبا و جذاب ، به برسی این  ۱۸ برنامه ارائه دسک تاپ و موبایل که می توان به عنوان جایگزین PowerPoint  استفاده کرد می پردازیم.

برنامه های ارائه دسک تاپ

بیایید با چند برنامه ارائه عالی شروع کنیم که می توانید برای طراحی ارائه در دسک تاپ یا رایانه لپ تاپ خود استفاده کنید. از آنجا که گردآوری ارائه شما می تواند از نظر طراحی و محتوای سنگین باشد ، مدیریت این کار در رایانه واقعی شما معمولاً از یک دستگاه تلفن همراه در حال کار آسان تر است.

۱. Visme

Visme
Visme

Visme یک نرم افزار طراحی گرافیک مبتنی بر ابر است که به طراحان و غیر طراحان اجازه می دهد تا اسلایدهای زیبا و حرفه ای ، اینفوگرافیک ، گرافیک شبکه های اجتماعی و موارد دیگر را ایجاد کنند. این مجموعه با میلیون ها قطعه طراحی از جمله عکاسی، آیکون های برداری ، ابزارهای تجسم داده ، فونت های محبوب رایگان و تم های رنگی از پیش تعیین شده ارائه می شود.

هنگامی که به یک اسلاید نگاه می کنید ، همچنین می خواهید مطمئن شوید که با یک اسلاید زیبا و جذاب روبرو خواهید شد. با الگوها و موضوعات از پیش طراحی شده با صدها طرح اسلاید برای انتخاب ، شما می توانید طراحی مناسبی را در Visme متناسب با محتوای خود پیدا کنید. اما آنچه Visme را از سایر برنامه ها و نرم افزارهای ارائه دهنده متمایز می کند این است که این برنامه همچنین دارای گزینه های مختلف تعاملی مانند هایپر لینک ، تعبیه ویدئو ، بارگذاری صدا و ویژگی های ضبط شده است. با تماشای این فیلم زیر ، فقط در عرض پنج دقیقه درباره ایجاد یک ارائه و پرزنت عالی با این برنامه اطلاعات بیشتر کسب کنید:

 

مزایا :

ویرایشگر کشیدن و رها کردن و هزاران الگو که به کاربران با هر سطح تجربه طراحی گرافیکی امکان ایجاد نمایش های جذاب بصری را می دهد. کتابخانه داخلی آیکون ها ، قلم ها ، تصاویر ، اشکال و سایر عناصر گرافیکی رایگان. توانایی ارائه نمایش پرده ای خود به صورت آنلاین ، یا بارگیری به صورت PDF ، HTML5 یا PPTX ، بنابراین می توانید آن را بدون اتصال به اینترنت ارائه دهید. گزینه های انیمیشن و انتقالی زیبایی که مخاطبان شما را تحت فشار قرار نمی دهد. ویژگی کیت مارک برای کمک به شما در ذخیره عناصر تجاری خود برای استفاده های بعدی. کارهای خود را سازماندهی کنید ، الگوهای سفارشی را به اشتراک بگذارید و با اعضای دیگر تیم همکاری کنید.

نواقص

با توجه به مقدار زیادی از عناصر طراحی و طرح های اسلاید ، می توان منحنی یادگیری اولیه را هنگام استفاده از نرم افزار ایجاد کرد.

 

 

۲. Google Slide

Google Slide
Google Slide

برنامه های ارائه – اسلایدهای Google همه اسم گوگل را شنیده اند ، درست است؟ بنابراین جای تعجب نیست که Google Slides یکی از محبوب ترین برنامه های ارائه و گزینه های PowerPoint موجود است. اما محبوب همیشه به معنای بهترین نیست. اگرچه این سرویس برای هر دارنده حساب Google رایگان است ، اما در بهترین حالت طرح اسلایدها اساسی است و قابلیت های طراحی آن بسیار محدود است. با این حال ، اگر به ارائه سریع و دقیق نیاز دارید ، Google Slides می تواند گزینه مناسبی باشد زیرا این برنامه رایگان است و هیچ منحنی یادگیری ندارد. اگر از PowerPoint استفاده کرده اید ، می دانید که چگونه از Google Slides استفاده کنید.

طرفداران

برای هر کسی که حساب Google دارد رایگان است. استفاده آسان برای ایجاد یک ارائه اولیه. کاربران می توانند در زمان واقعی همکاری کنند و در سرتاسر اسلایدها نظرات و ویرایش ها را انجام دهند.

منفی ها

قابلیت های طراحی بسیار محدود. اساساً یک کلون پاورپوینت است.

۳. پریزی  Perzi

prezi
prezi

 

برنامه های ارائه – prezi یکی دیگر از برنامه های محبوب ارائه ، Prezi است. ویژگی اصلی که Prezi به خاطر آن شناخته شده است ، این امکان را به کاربران خود می دهد که به راحتی ارائه های غیرخطی ایجاد کنند. این نوع ارائه می تواند برای مخاطبان شما بسیار جذاب باشد زیرا به جای انتقال های جانبی ، می توانید هر بار که به یک اسلاید دیگر بروید ، جلوه بزرگ و بزرگنمایی ایجاد کنید. در حالی که این نوع ارائه می تواند یک تغییر سرگرم کننده برای مخاطبان شما باشد ، اما گزینه های طراحی اسلایدهای Prezi از نظر بصری چندان جذاب نیستند و همچنان می توان با پیوند دادن اسلایدها ، ارائه های غیرخطی در بسیاری از سازندگان ارائه ارائه کرد. طرفداران می تواند ارائه های غیر خطی جذاب ایجاد کند.

منفی ها

فقط می تواند نمایش های غیرخطی ایجاد کند ، که در واقع می تواند باعث بیماری حرکت در برخی از بینندگان شود. ارائه های غیرخطی همچنین می توانند در سایر نرم افزارهای ارائه نیز ایجاد شوند و نیاز به Prezi را منسوخ کنند.

۴. بوم Canva

Canva
Canva

برنامه های ارائه – Canva Canva یک نرم افزار شناخته شده برای طراحی گرافیک مبتنی بر ابر است ، اما برای ارائه بسیار محبوب نیست. گرچه هنوز “توانایی” طراحی طراحی را دارد ، اما تمرکز اصلی آن گرافیک شبکه های اجتماعی است. معنی این امر این است که چند الگوی اسلاید بصری جذاب را ارائه می دهد و می توانید طرح هایی در ابعاد ارائه صحیح ایجاد کنید. با این حال ، این نرم افزار در حال حاضر راهی برای متحرک سازی عناصر اسلاید شما یا حتی افزودن انتقالهای منحصر به فرد ارائه نمی دهد. چند گزینه نمودار ثابت وجود دارد و Canva همچنین دارای عناصر گرافیکی متنوعی برای انتخاب ، مانند عکس ها ، اشکال و آیکون ها است ، بنابراین همچنان می توانید در نرم افزار آنها نمایش های ایستا ایجاد کنید. طرفداران الگوهای ارائه premade زیبا برای انتخاب. عناصر گرافیکی مانند عکس ها ، شکل ها و نمادها برای ادویه طراحی شما. منفی ها برای طراحی ارائه نشده است ، بنابراین هیچ انیمیشن یا جلوه انتقالی در دسترس نیست. هیچ بلوک محتوا یا کتابخانه اسلایدی در دسترس نیست تا محتوای بزرگتر را ذخیره کنید و بعداً دوباره استفاده کنید.

۵. انتقام جویی Venngage

Venngage
Venngage

برنامه های ارائه – انتقام Venngage قبل از هر چیز یک سازنده اینفوگرافیک است. به طور مشابه Canva ، آنها قابلیت های اساسی را برای ایجاد ارائه ها اضافه کرده اند ، اما داشبورد طراحی آنها تقریباً به اندازه برخی دیگر از برنامه ها و نرم افزارهای ارائه شده در این لیست قوی نیست. در حالی که برای هر یک از طرح های خود تعدادی الگو ارائه شده است ، Venngage همچنین هیچ نوع انیمیشن یا ویژگی انتقال را برای حرکت از اسلاید به اسلاید ارائه نمی دهد. وقتی نوبت به ایجاد یک سخنرانی می رسد ، Venngage در همان قایق Canva است. مطمئناً می توان از هر دوی آنها برای ایجاد یک نمایش استفاده کرد ، اما ایده آل نیستند و به اندازه برنامه ارائه شده برای ساخت نمایش پرده ای ، ویژگی های زیادی را ارائه نمی دهند. طرفداران برای شروع کار در طراحی ارائه ، الگوهای کاملاً خوبی طراحی شده اند. نمادها و عکس هایی را که برای استفاده در نمایش پرده ای خود انتخاب می کنید. منفی ها دقیقاً مانند Canva ، هیچ ویژگی انیمیشن و انتقالی برای ایجاد یک نمایش جذاب وجود ندارد. با ارائه ارائه در ذهن ایجاد نشده است ، بنابراین اگرچه ایجاد آن ممکن است ، ایده آل نیست.

۶. زیبا  Beautiful.ai

 

Beautiful.ai
Beautiful.ai

برنامه های ارائه – Beautiful-ai Beautiful.ai یک سازنده ارائه است که در واقع مانند Visme برای تمرکز بر طراحی ارائه ایجاد شده است. اما گرچه برای ایجاد ارائه ها طراحی شده است ، اما قابلیت های طراحی گسترده ای را ارائه نمی دهد. درعوض ، به شما هشت مضمون مختلف با حدود ۶۰ طرح اسلاید داده شده است که عناصر را در جای خود قرار می دهد ، بدون در نظر گرفتن اینکه چگونه می خواهید اسلایدهای خود را سفارشی کنید. در حالی که این نرم افزار با طراحی ارائه شما یک روش عالی برای “ماندن در خط” است ، اما به شما اجازه نمی دهد ارائه خود را همانطور که می خواهید طراحی کنید. اگر می خواهید اسلایدی ایجاد کنید که خارج از پارامترهای آنها باشد ، گیر کرده اید. طرفداران الگوهای جذاب بصری و اسلایدهای جذاب برای انتخاب در ارائه شما. استفاده از ویرایشگر کشیدن و رها کردن آسان است که به شما امکان می دهد نقاط خود را به سرعت روی اسلاید خود بکشید تا آنها را دوباره مرتب کنید. منفی ها قابلیت های طراحی تمام برد را در اسلاید خود نداشته باشید. شما فقط در مناطقی که نرم افزار به شما امکان می دهد در آنجا طراحی کنید گیر کرده اید. گزینه های الگو زیاد نیست.

۷. Slidebean

Slidebean
Slidebean

برنامه های ارائه – slidebean Slidebean خود را به عنوان یک تولیدکننده ارائه طراحی با هوش مصنوعی تبلیغ می کند. این به کاربران اجازه می دهد تا محتوا و طراحی اسلایدهای آن را جدا کرده ، محتوا را در یک بخش وارد کرده و طرح اسلاید را در یک قسمت جداگانه تنظیم کنند. هنگام ایجاد یک ارائه در Slidebean ، هنگامی که محتوای خود را در جعبه های متن اضافه کردید ، می توانید به قسمت طراحی بروید و هوش مصنوعی آنها به طور خودکار قطعات محتوای شما را در اطراف صفحه به گونه ای منطقی جمع کند. همچنین می توانید طرح های مختلف هوش مصنوعی را تازه کنید تا زمانی که یکی از موارد موردعلاقه خود را پیدا کنید. اگرچه این می تواند برای کسانی مفید باشد که واقعاً نمی خواهند نگران طراحی خود باشند ، اما بسیار محدود است و الگوهای زیادی برای انتخاب ندارند. الگوهای آنها همچنین به استارتاپ ها و کارآفرینان متمرکز شده است ، بنابراین اگر ارائه شما آن تمرکز را نداشته باشد ، انتخاب شما حتی محدودتر است. طرفداران به شما این امکان را می دهد که اصلاً نگران طراحی نباشید. منفی ها به شما توانایی طراحی کامل را نمی دهد. دارای الگوهای محدود است.

۸. Digideck

Digideck
Digideck

برنامه های ارائه – digideck Digideck یک برنامه ارائه است که به طور خاص به تکرارهای فروش می پردازد. پلت فرم آنها با CRM های مختلف ادغام می شود و به تیم های فروش اجازه می دهد تا از طریق ارائه های خود بازدیدها را ردیابی و جمع آوری کنند. این برای یک استراتژی فروش مفید است ، اما برای سایر نیازها نیز یک نرم افزار طراحی ارائه همه در یک فراهم نمی کند. آنها یک تیم از طراحان دارند که می توانند ارائه شما را برای شما طراحی کنند ، یا شما می توانید یکی از برگزیدگان آنها را انتخاب کنید تا خودتان آن را جمع کنید. طرفداران با CRM ها ادغام می شود و به کاربران امکان می دهد لیدها را جمع کنند. تجزیه و تحلیل ارائه می دهد تا نشان دهد چه کسی و برای چه مدت ارائه شما را مشاهده کرده است. منفی ها فقط برای استفاده در تیم های فروش محدود است. بسیاری از الگوهای جذاب بصری ارائه نمی دهد.

۹. اینفوگرام Infogram

Infogram
Infogram

برنامه های ارائه – اینفوگرام Infogram یکی دیگر از نرم افزارهای طراحی گرافیکی مبتنی بر ابر است که سعی می کند همه کارها را انجام دهد ، از جمله ارائه ، اما واقعاً برای آن هدف خاص ساخته نشده است. کمتر از ۵۰ الگوی پیش ساخته در دسترس است و آنها خیلی خوب طراحی نشده اند. کیفیت بازخرید شامل این واقعیت است که ویژگی های انیمیشن و انتقال و همچنین ابزارهای تجسم داده در دسترس است. در حالی که نمادها و عکس هایی برای انتخاب وجود دارد ، بیشتر آنها حق بیمه هستند و برای استفاده در طرح رایگان در دسترس نیستند. طرفداران انیمیشن و انتقال برای نمایش پرده ای شما موجود است. نمودارها و نمودارها را به اسلایدهای خود اضافه کنید. منفی ها الگوهای ارائه محدود موجود است. بسیاری از عناصر گرافیکی فقط حق بیمه هستند.

برنامه های ارائه موبایل

Infogram

اگر در حال حرکت هستید ، بعضی اوقات باید بتوانید یک طرح سریع را ویرایش یا جمع کنید. سایر برنامه های ارائه تلفن همراه می توانند به شما کمک کنند تا نمایش اسلاید خود را کلیک کرده یا ارائه دهید. در اینجا نه برنامه ارائه موبایل وجود دارد که می توانند در ارائه ارائه و همچنین برخی از اسلایدهای سریع در اینجا و آنجا به شما کمک کنند.

۱۰. دیدار قدرتمند برنامه های ارائه  MightyMeeting

 

– جلسات جالب MightyMeeting یک برنامه اندرویدی است که به کاربران امکان می دهد ارائه ها را در تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی Android به اشتراک بگذارند ، ارائه و حاشیه نویسی کنند. به سادگی ارائه خود را در نرم افزار دلخواه خود ایجاد کنید ، آن را به صورت PDF ذخیره کنید ، آن را برای خود ایمیل کنید و سپس آن را در MightyMeeting از طریق تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود باز کنید. شما می توانید از بینندگان دیگری دعوت کنید و هر یک از شرکت کنندگان می توانند اسلایدها را حاشیه نویسی کنند ، و این یک ابزار عالی برای استفاده در کلاس ها و تنظیمات مشاهده از راه دور است. پس از پایان کار ، می توانید ارائه توضیحات را به صورت PDF جداگانه ذخیره کرده و از طریق ایمیل برای شرکت کنندگان ارسال کنید. طرفداران به شما امکان می دهد اسلایدهای ارائه شده در هر نرم افزاری را مشاهده و حاشیه نویسی کنید. منفی ها فقط اندروید

۱۱. عرشه هایکو برنامه های ارائه – هایکو Haiku Deck

یک برنامه مبتنی بر وب و تلفن همراه است که به شما امکان ایجاد و ویرایش ارائه ها را می دهد. برای ایجاد برخی ویرایش های در حال اجرا در ارائه ای که قبلاً ایجاد کرده اید ، به خوبی کار می کند. حتی می توانید برنامه را روی تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود بارگیری کنید و مستقیماً از دستگاه تلفن همراه خود عرشه های ارائه کامل ایجاد کنید. همچنین ارائه ها را بین برنامه های رایانه و تلفن شما همگام سازی می کند و ایجاد و ویرایش در مناطق مختلف را آسان می کند. بزرگترین اخطار این است که طراحی الگوی ارائه آن قدیمی است و خیلی زیبا نیست. طرفداران همگام سازی بین برنامه های دسک تاپ و تلفن همراه شما ، به شما امکان می دهد در مناطق مختلف ایجاد و ویرایش کنید. منفی ها الگوهای ارائه به خوبی طراحی نشده اند. داشبورد طراحی منسوخ شده است.

۱۲. سخنرانی اصلی برنامه های ارائه

 

– سخنرانی Keynote برنامه دیگری است که هم نسخه دسک تاپ و هم نسخه موبایل را ارائه می دهد. این به طور انحصاری برای تلفن های هوشمند iOS ، رایانه های لوحی و رایانه در دسترس است زیرا نسخه Apple PowerPoint است. شما می توانید درست در دستگاه تلفن همراه خود ارائه هایی را ایجاد کنید و آنها را برای ارائه در رایانه آماده کنید ، که می تواند مفید باشد. می توانید این برنامه را با قیمت ۹.۹۹ دلار از فروشگاه اپل اپل بارگیری کنید. این در اکثر Mac ها و Macbook ها به طور خودکار وجود دارد ، اما شما باید آن را برای تلفن های هوشمند یا رایانه لوحی خود خریداری کنید. طرفداران به شما امکان می دهد هم در دستگاه تلفن همراه و هم در رایانه ارائه ها را ایجاد و ویرایش کنید. منفی ها فقط برای دستگاههای اپل. مشابه PowerPoint ، بنابراین در طراحی ارائه شما تمرکز نمی کند ، بلکه فقط توانایی ایجاد آن را دارید.

۱۳. فلوولا برنامه های ارائه – Flowvella Flowvella

یک برنامه دسک تاپ و موبایل قابل بارگیری است که به شما امکان می دهد در هر کجا و هر زمان که بخواهید سخنرانی کنید. اگرچه این یک برنامه سریع و کارآمد است ، اما فاقد برخی از ویژگی های ارائه دهنده مناسب است. به عنوان مثال ، گزینه انیمیشن یا تعاملی در دسترس نیست. با این حال ، یک مزیت هیجان انگیز دارد که شامل ویرایش آفلاین است. از آنجا که این یک برنامه قابل بارگیری است ، کاربران می توانند بدون ارائه WiFi بر روی ارائه های خود کار کنند. این یک پیوند آنلاین برای شما ایجاد می کند تا نمایش اسلاید خود را از هر دستگاهی ارائه دهید و تجزیه و تحلیل را برای شما ارائه می دهد تا ببینید چه کسی ارائه شما را مشاهده کرده است. طرفداران از قابلیت ویرایش آفلاین برخوردار است. دارای تجزیه و تحلیل برای مشاهده عملکرد ارائه است. منفی ها برای بارگیری برنامه باید فضای تلفن یا رایانه داشته باشید. فناوری بسیار ساده ای که ویژگی های قدرتمند ارائه را ارائه نمی دهد.

۱۴. AIO از راه دور

برنامه های ارائه – AIO-Remote AIO Remote یا All In One Remote به کاربران امکان می دهد تلفن های هوشمند اندرویدی خود را به یک ریموت تبدیل کنند تا اسلایدهای نمایش خود را از فاصله دور کنترل کنند. این می تواند هنگام ارائه یک سخنرانی در مقابل مخاطبان زیادی مفید باشد ، و شما می خواهید بتوانید بدون وقفه در صحنه حرکت کنید. تلفن هوشمند اندرویدی شما می تواند به کلیک کشویی اسلاید شما تبدیل شود. طرفداران به کاربران اجازه می دهد تا در اتاق حرکت کنند و نمایش خود را از راه دور کنترل کنند. منفی ها فقط برای دستگاه های Android موجود است.

۱۵. صفحه نمایش برنامه های ارائه

صفحه نمایش Showpad برنامه دیگری است که برای تیم های فروش خوب کار می کند. به کاربران این امکان را می دهد که انواع مختلفی از محتوا را گردآوری کرده و آن را با یک کاربر رایانه لوحی به اشتراک بگذارند تا بتواند آنها را مرور کرده و حاشیه نویسی کند. این می تواند برای نمایندگان فروش که با جلسات و قرارهای ملاقات در حال حرکت هستند بسیار مفید باشد ، بنابراین آنها می توانند به راحتی صفحه نمایش خود را با مشتریان بالقوه به اشتراک بگذارند و روند کار را طی کنند. این برنامه در هر دو دستگاه Android و Apple در دسترس است ، بنابراین محدودیتی در دسترسی تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی وجود ندارد. طرفداران می تواند انواع مختلف محتوا را در حین حرکت به اشتراک گذاشته و حاشیه نویسی کند. منفی ها به تیم های فروش علاقه مند است ، بنابراین سازنده ارائه همه چیز نیست.

۱۶. اشتراک اسلاید برنامه های ارائه

– اشتراک اسلاید برنامه LinkedIn’s SlideShare یک روش عالی برای به اشتراک گذاشتن و مشاهده محتوای ارائه در حین حرکت است. می توانید ارائه خود را در هر نرم افزار آنلاین مانند Visme ایجاد کنید ، آن را صادر کرده و در SlideShare بارگذاری کنید. سپس می توانید با استفاده از برنامه تلفن همراه ارائه خود را به اشتراک بگذارید و به تبلیغ کلمه کمک کنید. همچنین می توانید سایر ارائه ها را مشاهده کرده و درباره یک موضوع خاص بیشتر بدانید. میلیون ها سخنرانی حرفه ای وجود دارد که در SlideShare منتشر شده است ، بنابراین یک جامعه عالی از نمایش پرده ای برای تماشا و ذخیره است. طرفداران برای مشاهده و به اشتراک گذاری ارائه های شما بسیار مناسب است. یک کد تعبیه شده برای به اشتراک گذاری در وب سایت خود فراهم می کند. منفی ها میلیون ها سخنرانی در این پلتفرم منتشر شده است ، بنابراین شما باید خودتان را تبلیغ کنید تا دیده شوید.

۱۷. SlideIdea

برنامه های ارائه – slideidea SlideIdea یک برنامه رایگان iOS است که به کاربران امکان می دهد به سرعت از طریق تلفن های هوشمند و تبلت های خود عرشه های ارائه کامل را ایجاد کنند. آنها حالت ایجاد Express را ارائه می دهند که در آن می توانید به سادگی محتوای خود را وارد کنید و برنامه اسلایدها را برای شما طراحی می کند. این می تواند یک هک عالی باشد وقتی شما نمی خواهید با ظاهر و احساس واقعی ارائه خود اذیت شوید و فقط باید محتوای خود را در یک اسلاید قرار دهید. طرفداران به شما امکان می دهد فقط با وارد کردن محتوای خود به سرعت یک ارائه تهیه کنید. منفی ها به شما اجازه نمی دهد ورودی ورودی داشته باشید یا اسلایدهای ارائه خود را طراحی کنید.

۱۸. تایمر ارائه برنامه های ارائه

– تایمر حرفه ای تایمر ارائه می تواند هم در زمان آماده سازی و هم در زمان ارائه واقعی مفید باشد. این برنامه به شما امکان می دهد تایمر برای مدت زمان ارائه خود تعیین کنید و براساس مدت زمان صحبت کردن ، صفحه نمایش را تغییر می دهد. استفاده از برنامه ای مانند این می تواند هنگام تمرین محتوای خود بسیار مفید باشد تا به موقع مرور نکنید و بدانید در کدام حکایت ها می توانید جای بگیرید. فقط مطمئن شوید که در هنگام ارائه واقعی خود ، می توانید صفحه تلفن خود را مشاهده کنید تا بدانید که چه وقت کم است. طرفداران هنگامی که به پایان زمان صحبت خود نزدیک می شوید ، سر و صدایی به شما می دهد. منفی ها شما باید از گوشه گوش خود فاصله داشته باشید ، بنابراین نمی توانید در اطراف صحنه یا منطقه صحبت صحبت کنید.

برنامه های ارائه مورد علاقه خود را انتخاب کنید کدام یک از این ۱۸ برنامه ارائه دسک تاپ و موبایل مورد علاقه شماست؟ برخی از آنها برای ایجاد ارائه شما مناسب هستند در حالی که برخی دیگر می توانند برای ارائه و به اشتراک گذاری نمایش پرده ای شما مفید باشند. برنامه ارائه Visme به شما امکان می دهد به هزاران مضمون و قالب از پیش ساخته شده ، عناصر گرافیکی ، انیمیشن ها ، جلوه های انتقال و موارد دیگر دسترسی داشته باشید تا ارائه ای بی نقص ایجاد کنید. امروز برای یک حساب رایگان ثبت نام کنید و آن را برای یک تست درایو استفاده کنید! با صدای بلند صحبت کنید بصری صحبت کنید

امیدواریم این مقاله بتواند به شما کمک کند تا اسلایدهایی با موسیقی زیبایی بسازید.

اگر از این مقاله راضی بودید به این مقاله نمره دهید و یا به صفحات دیگر این سایت نیز سر بزنید.

 

 

اگر این را دوست داشتید ، ممکن است دوست داشته باشید:

بهترین برنامه های ارائه برای iPhone و iPad

نحوه ارائه پاورپوینت در iPad و iPhone

بهترین برنامه های ارائه برای Android

چگونه کامپیوتر خود را با استفاده از دستگاه Android کنترل کنیم – و این برنامه رایگان است!

 

 

خوشحالیم که در حال بازدید از سایت ما هستید!

پیشنهادی : دانلود قالب رایگان پاورپوینت و گیف آماده و  تصاویر متحرک برای پاورپوینت

 

 

در ادامه می توانید برخی از خدمات سایت ما را ببینید:

 

برای دانلود هزاران انیمیشن متحرک و گیف آماده برای پاورپوینت  به این لینک مراجعه کنید. نمونه هایی از این تصاویر متحرک و گیف آماده یا انیمیشن های متحرک را در ادامه می بینید:

.

 

 

 

.

همچنین میتوانید برای دانلود ۲۰۰ پس زمینه و والپیپر مویابل آیفون و سامسونگ و دیگر موبایل های لمسی با کیفیت بسیار عالی به این لینک مراجعه کنید. نمونه هایی از این والپیپر ها و پس زمینه های موبایل را در ادامه می بینید:

 

 

همچنین میتوانید برای دانلود ۵۰۰ پس زمینه پاورپوینت و عکس های زمینه برای بکگراند اسلاید پاورپوینت با کیفیت بسیار عالی و گیف آماده به این لینک مراجعه کنید. نمونه هایی از این پس زمینه ها و بک گراند های پاورپوینت را در ادامه می بینید:

 

.

برای دانلود قالب پاورپوینت دانش آموزی و دانلود قالب پاورپوینت پایان نامهدانشجویی و دکتری به این لینک مراجعه بفرمایید . این قالب به صورت حرفه ای تولید شده و دارای ۲۰ اسلاید با دکمه های آماده شده است.

دانلود قالب پاورپوینت آماده دانش آموزی
قالب پاورپوینت پایان نامه آماده
قالب پاورپوینت پایان نامه آماده

 

 

.

 

دانلود قالب پاورپوینت

دیدگاهتان را بنویسید