۲۳ الگوی بافتنی آسان برای مبتدیان

 

۲۳ الگوی بافتنی آسان برای مبتدیان

 

وقتی تازه شروع به بافتن می کنید ، ساختن یک روسری ساده یک پروژه راحت و آسان است. در ابتدا ممکن است شما را بترسانند ، اما پس از چند مرحله، به زودی پیشرفت خواهید کرد. الگوهای بافتنی مبتدی بسیاری وجود دارد که به شما فرصت می دهد آزمایش های زیادی انجام دهید و الگوها و سبک هایی را که واقعاً دوست دارید پیدا کنید.

 

 

این ۲۳ الگوی بافتنی رایگان شما را ترغیب می کند که علاوه بر ایده های اضافی شال ، از مهارت های تازه به دست آمده در ساختن وسایلی برای خانه خود استفاده کنید. هر الگو، برای تازه کار یا مبتدی که به دنبال یادگیری تکنیک های جدید است مناسب  هست. بسیاری از الگوها با استفاده از یک کاموا و ترکیب طرح های رنگی ساخته میشود.

 

۰۱

روسری رنگی با منگوله

روسری کوک رنگی با منگوله

اگر فقط بلدید کوک بافتنی درست کنید ، باز هم می توانید این روسری دوست داشتنی دو رنگ را بسازید. این یک الگوی سریع و آسان است و تغییر رنگ و منگوله ها جزئیات سرگرم کننده ای را به آن اضافه می کنند. برای هدایای دانشجویی از الگوی استفاده از روسری در مدرسه یا رنگ تیمی استفاده کنید.

 

۰۲

روسری با طراحی آسان

روسری با طراحی آسان

هنگامی که شما یاد می گیرید که چطور گره بزنید و چطور کار کنید ، می توانید این روسری زیبا را بسازید، راز این ظاهر شیرین، در بافتن چهار رنگ با هم است. هنگام کار بافندگی ، هنگام کار روی الگو ، چندین رشته نخ را با هم نگه دارید. این روش بافندگی بسیار سریع است بنابراین شما می توانید سریع روسری دنج بسازید.

 

۰۳

بالش گره خورده

بالش گره خورده با رنگ های شاد

با این بالش، یک وسیله بافتنی نرم و دنج به دکوراسیون منزل خود اضافه کنید. بزرگترین سوزن های بافندگی و سه رنگ نخ را بگیرید.با استفاده از همان تکنیک گره که روسری بالا نشان می دهد ، تنها کاری که باید انجام دهید ایجاد یک مربع بزرگ است. سپس مربع را به پشتی متصل کنید و یک درج بالش اضافه کنید.

 

بالش بافتنی تیز از رنگهای شاد

 

۰۴

الگوی ساده بوت وچکمه کودک

الگوی چکمه های کودک آسان (بوت)

چکمه های کودک ساده است وبرای گرم شدن روی پاهای نوزاد باقی می مانند. چکمه ها با استفاده از کوک و شکل دهی ساده برای ساخت دمپایی های تاشو ساخته می شوند. و وقتی کودک از آنها بزرگتر شد ، آنها را به اندازه کودک نوپا درست کنید. اگر به اندازه کافی زیبا نباشد ، حتی مناسب اندازه بزرگسالان نیز هست.

 

۰۵

الگوی روسری کوک ستاره ای گرد و غبار

الگوی روسری کوک ستاره ای گرد و غبار

هنگام تهیه این روسری تیز ، نخ های خود را آماده کنید. نخ های پارچه ای سوراخ هایی ایجاد می کنند که به این طرح کوک تزئینی شخصیت می بخشد. و برای ساده تر کردن آن ، می توانید از نخ های راه راه استفاده کنید تا بدون نیاز به عوض کردن نخ یا بافتن انتهای نخ ، تغییر رنگ دهید.

 

۰۶

الگوی شال مثلثی پرتاب تابستانی

الگوی شال مثلثی تابستانی

شال ها به دلیل توانایی در خنک نگه داشتن شانه های شما از شب های خنک تابستان و در فضاهای مطبوع ، محبوبیت دارند. حتی می توانید آنها را مانند روسری بپوشید. این پروژه شال مثلثی ، نخ خالدار را به نمایش می گذارد، در حالی که منگوله ها جزئیات سرگرم کننده ای به آن اضافه می کنند. لبه های کرنول شده (پوسته پوسته شده) نوازش زنانه را القا می کنند.

 

۰۷

 

الگوی بافندگی پتوی بزرگ

الگوی بافندگی پتوی بزرگ

بافندگان مبتدی می توانند به راحتی یک پتوی چاق مانند این درست کنند. با این الگوی افغانی در اندازه پرتاب در یک رنگ شروع کنید. با کار با نخ های بزرگ و سوزن های بزرگ و استفاده از جواهرات ساده ، به سرعت این پروژه را حل خواهید کرد. این الگو نخ پلی استر را می طلبد تا پتو به راحتی در شستشو تمیز شود. شما سه تابلو می بافید و آنها را بهم می چسبانید تا پتو درست شود.

 

۰۸

 

الگوی بافندگی تاپ بافتنی توری

تاپ بافتنی توری

چه کسی می دانست که بافندگان جدید می توانند به راحتی تاپ های بدون دوخت شیک ایجاد کنند. برای مبتدیان حرفه ای به اندازه کافی ساده است ، اما دارای برخی عناصر توری خاص است که باعث درخشش آن می شود. به علاوه ، با نخ ترکیبی از پشم ، پارچه ای سبک وزن و بافتنی است که می توانید تقریباً در تمام طول سال به تنهایی ، زیر کت یا لایه لایه با ژاکت بپوشید.

 

۰۹

الگوی کلاه ناز

الگوی کلاه ناز

با افزودن صورت بچه گربه ، کلاه دستباف کودک را حتی شیرین تر کنید. این الگوی کلاه گربه ای کودک از دوخت ساده استوکت روی سه سوزن دو سر استفاده می کند. بعد از اینکه قسمت اصلی کلاه را به پایان رسانید ، گوشهای گره خورده و یک صورت ساده گلدوزی شده با نخ سیاه اضافه کنید.

 

۱۰

الگوی کیمونو

الگوی کیمونو

نیازی به ترس از افتادن کوک نیست. این طرح زیبا و خنک کیمونو شامل کوک هایی به نام کوک قطره ای یا کوک کشیده است. سادگی الگو بدان معناست که شما نیازی به انجام هرگونه شکل دهی ندارید. دو مستطیل ببافید ، سپس پشت و کناره ها را به هم متصل کنید و لوازم جانبی سبک و ظریف برای هر لباس ایجاد کنید.

 

۱۱

الگوی بافتنی سویشرت مادربزرگ

الگوی بافتنی سویشرت آسان

الگوی این ژاکت بوکس یک اندازه متناسب با آن باعث پیچیده به نظر رسیدن آن می شود. این یک شکل ساده و یک خط گردن گسترده دارد. گره زدن آن آسان است و تنها کاری که باید انجام دهید انتخاب چند رنگ نخ مورد علاقه برای دستیابی به جلوه انسداد رنگ است. آن را با لبه ها یا دکمه های سر دست سفارشی کنید یا آن را به عنوان یک لباس بلند دیگر ببافید.

 

۱۲

پتوی بچه دوبل کوک

پتوی بچه دوبل کوک

این پتوی ساده و ظریف کودک از دو الگوی پایه کوک بافندگی استفاده می کند. این دو بافت برای نوزادان نرم و لطیف به نظر می رسند. مرکز پتو برای یک هدیه سریع بچه گره می زند. حاشیه ظریف یک کوک معمولی است که با اتصال متناوب گره ای و چوبی برای ایجاد برجستگی های کوچک ساخته می شود. یک کوک دانه در هر دو طرف یک شکل ایجاد می کند و صاف است. یک نخ ضدحساسیت انتخاب کنید تا برای کودک راحت باشد.

 

۱۳

الگوی اسباب بازی گربه چاق

الگوی اسباب بازی گربه چاق

برای یک پروژه بافندگی که بچه ها و دوستداران گربه می خواهند آن را نوازش کنند ، به دنبال این اسباب بازی گربه های چاق پرشده نباشید. حتی می توانید با کمی تغییر در ویژگی ها ، این اسباب بازی را به حیوان دیگری تبدیل کنید. برای تقلید از خز از رنگ های مورد علاقه یا خاکستری و سیاه استفاده کنید.

۱۴

الگوی بافتنی ژاکت کش باف پشمی

الگوی بافتنی ژاکت کش باف پشمی

این ژاکت کش باف پشمی آستین کوتاه را از نخ نواری ببافید که به آن نخ ریبان نیز گفته می شود. نخ نوار صاف است ، تقریباً مانند روبان کاردستی است. وزن نخ نواری یک ژاکت معمولی و زیبا ایجاد می کند که می توانید در تمام طول سال بپوشید. نخ نوار ممکن است از نظر چشم سبک و ظریف به نظر برسد ، اما وقتی آن را به یک ژاکت ببافید ، لباسی با اندکی وزن ایجاد می کند.

 

 

۱۵

 

الگوی بافتنی کلاه خط دار

الگوی بافتنی کلاه خط دار ونکوور توکی

خیره کننده ترین نخ رنگی خود را انتخاب کنید و این کلاه را روی سوزن های دایره ای ببافید. در بیشتر قسمتهای کلاه از کوک دنده ای و استاکت استفاده خواهید کرد. قسمت بالای کلاه به جای اینکه به شکل کلاه احتیاج داشته باشد ، با درز جمع می شود که مانند کیسه بند بسته می شود. برای گرمتر کردن کلاه ، این الگو شامل دستورالعمل هایی برای افزودن آستر پشم گوسفند است.

 

۱۶

الگوی روسری

الگوی روسری بی نهایت

یک روسری بیکران مد روز را با سوزن های دایره ای بافندگی ببافید. یک روسری بی نهایت از دو طرف به هم متصل می شود بنابراین می توانید آن را به راحتی دور گردن خود بپیچید. این الگو شامل چند سوراخ نخ بیش از یک سبک زیبا است که یک نخ نرم و دوست داشتنی را به نمایش می گذارد.

 

 

۱۷

الگوی پیشبند کودک را ببافید

الگوی پیشبند کودک را ببافید

نوزادان هرگز نمی توانند به اندازه کافی جیب داشته باشند ، به خصوص هنگامی که دندان می آوردند. این پارچه شباهت به الگوی پارچه ای اولیه دارد ، اما بند نرم گردن کاملاً روی سر کودک می لغزد و نخ پنبه ای که قابل شستشو است ، باعث جذب اضافی آن می شود.

 

۱۸

الگوی جوراب های ساده

الگوی جوراب های ساده

جوراب بافی می تواند ترسناک به نظر برسد ، اما معلم به شما نشان می دهد که چگونه می توانید اولین جفت خود را با این الگوی بند کوتاه ساده بسازید. با بافتن جوراب ، مهارت های مهم کار در دور و کاهش و برداشتن بخیه ها را خواهید آموخت. این الگو از نخ وزنی بدتر برای پیشرفت سریع پروژه استفاده می کند. کار با کاموای ورزیده آسان است و بدون افزودن فله به سرعت می بافد.

 

۱۹

تزیینات درخت کریسمس را ببافید

تزیینات درخت کریسمس را ببافید

مقداری بافندگی را به درخت کریسمس خود اضافه کنید. برای ایجاد دکوراسیون کریسمس به رنگ قرمز و سفید از این الگوی کلاه کودک استفاده کنید. آن را به عنوان برش دهنده به درخت خود اضافه کنید یا چند عدد درست کنید تا در اطراف خانه آویزان شوند. این الگو از سوزن های دو سر استفاده می کند ، که ممکن است برای یک مبتدی جدید باشد ، اما ارزش یادگیری این مهارت را دارد.

 

۲۰

اولین الگوی بافندگی فوتبال کودک

اولین الگوی بافندگی فوتبال کودک

این اسباب بازی نرم و ریز فوتبال را برای نوجوانترین هوادار فوتبال ببافید. شما باید مقداری شکل دهی انجام دهید ، اما این یک پروژه کوچک است بنابراین طولانی نمی شود. کمی جغجغه داخل آن بگذارید و یا همانطور که هست با نوازش نگه دارید. یک پدر و مادر با فکر ورزشی از اندیشیدن هدیه فوق العاده این کودک قدردانی خواهد کرد.

 

۲۱

پتوی بچه راه راه ساده

پتوی بچه راه راه ساده
گره ای

این پتوی بچه راه راه را فقط با بخیه های بافتنی و موج دار ، به تناوب دو رنگ یا شاید اضافه کردن چند رنگ دیگر ، درست کنید. بخیه ها اساسی هستند ، اما هنگامی که از نخ اکریلیک چسب استفاده می کنید بافت سرسبز است. نخ اکریلیک فوق العاده نرم ، قابل شستشو در ماشین و کاملاً بادوام است و آن را به عنوان یک هدیه میراثی صنایع دستی قابل تقدیر ارزیابی می کند.

 

۲۲

الگوی بافندگی روسری

الگوی بافندگی آزاد روسری

این یک الگوی آسان برای مهارت های بافندگی شما است ، اما به این روسری یک طرح زیبا و بافتی پیچیده می بخشد. از سوزن های بزرگ و نخ صاف اما حجیم استفاده کنید. فقط با دو ردیف از الگوی تکراری ، این روسری چاق به سرعت گره می خورد.

 

۲۳

سویشرت بچه گانه 

سویشرت بچه گانه
سویشرت بافتنی بچه گانه

با استفاده از تکنیک های ابتدایی ، این ژاکت کودک دلپذیر و کلاسیک دو سینه را می بافید. شکل گیری با ریختن گره ها ایجاد می شود. شما خواهید آموخت که چگونه کوک گره ای را ببافید ، کاموا را ببافید و دو تا را با هم گره بزنید تا این زیبایی ایجاد شود. این الگو نیاز دارد که قطعات برای محصول نهایی به هم دوخته شوند.

 

اگر این را دوست داشتید ، ممکن است دوست داشته باشید:

انواع بافت، گره و کاموا

 دوره آموزشی قلاب بافی و سوزن دوزی و بافتنی با انگشت و دوره آموزش بافتنی

همراهان عزیز ، کلیپ های آموزش بافتنی زیادی برای دختر خانم ها تهیه شده است و شما می توانید این آموزش ها را در لینک زیر تماشا کنید!

کلیپ های آموزشی بافتنی 

 

خوشحالیم که در حال بازدید از سایت ما هستید!

پیشنهادی : دانلود قالب رایگان پاورپوینت و گیف آماده

 

دیدگاهتان را بنویسید